Anasayfa
26 Ocak 2018 ( 2757 izlenme )
Reklamlar

'Bu çocuklarımıza bakıp dertlerimizden utanalım

‘Dün gece kombi arızalanmış ev çok soğuktu... Sevgilim bu yatak çok rahatsız değiştirelim mi? Doğru dürüst uyuyamıyoruz... Akşama ne yesek; şöyle deniz kenarı balık mı, et mi? Ay o Zerrin’in dün geceki hali neydi, nasıl rüküş giyinmiş davette…" Ünlü şarkıcı bu satırları yazdı ve cümleleri öyle bir yere bağladı ki gören herkes duygulandı!


Şarkıcı Emel Müftüoğlu’ndan duygulandıran Mehmetçik paylaşımı.

Emel Müftüoğlu soğukta yerde yatan askerlerin fotoğraflarını paylaşıp farkındalık yarattı. Şarkıcı fotoğrafın altına; ‘Dün gece kombi arızalanmış ev çok soğuktu... Sevgilim bu yatak çok rahatsız değiştirelim mi? Doğru dürüst uyuyamıyoruz... Akşama ne yesek; şöyle deniz kenarı balık mı, et mi? Ay o Zerrin’in dün geceki hali neydi, nasıl rüküş giyinmiş davette… Böyle bir sonradan görmelik görmedim. Her yer indirime girmiş daha fırsat bulup bir çöp alamadım... Ne çok derdimiz var dimi? Bu resmi koydum ki çok sıkıldığımızda bu soğuk taşlara yatan çocuklarımıza bakıp dertlerimizden utanalım... Allah onları korusun. Hepsi birer kahraman olan bu korkusuz çocuklarımızı biran önce sevdiklerine kavuştursun... ’mesajını yazdı.

Hürriyet 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ARTIK SEVGİLİNİZİN WHATSAPP DA KİMLE KONUŞTUĞUNU GÖREBİLECEKSİNİZ GARSONUN KAFASINA TABANCA DAYAYAN POLİSLER SERBEST Bu ifade AKP’yi de devleti de sallar: “Abdullah Gül” ! Silinmeden Paylaş Dünya bu sözleri konuşuyor: "Yırtık kot giyen kıza tecavüz etmek vatan görevidir",,