Anasayfa
25 Şubat 2018 ( 484 izlenme )
Reklamlar

Bu seferde kuzen hayatını kararttı.

KÜTAHYA'da 11 yaşındaki erkek kuzeni E.G.'ye tecavüz ettiği iddia edilen 19 yaşındaki Ş.N.B. polis tarafından gözaltına alındı.

Çocuğa cinsel istismara ceza getirilmesi gündemdeki yerini korurken bir istismar haberi de Kütahya'dan geldi. Bu kez cinsel istismara uğradığı doktor muayenesiyle ortaya çıkan çocuk 19 yaşındaki kuzeni tarafından ilişkiye zorlandığını anlattı.
RAHATSIZLANINCA DOKTORA GÖTÜRÜLDÜ: ​Ortaokul öğrencisi E.G.'nin, rahatsızlığı nedeniyle ailesi tarafından götürüldüğü hastanede yapılan muayenesinde ters ilişkiye girildiği belirlendi.

TEYZESİNİN OĞLUNUN İSMİNİ VERDİ: E.G. ailesine, Tavşanlı ilçesinde oturan teyzesinin oğlu Ş.N.B.'nin kent merkezine her geldiğinde kendisini ilişkiye zorladığını, korktuğu için olayı kimseye anlatmadığını söyledi. E.G. hastanede tedaviye alınırken, ailenin şikayeti üzerine Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Tavşanlı ilçesinde oturan Ş.N.B.'yi gözaltına aldı.
Kütahya'ya getiren Ş.N.B.'nin sorgusunun ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi

☆☆☆☆☆

Fatih Altaylı'dan 'asansör fetvası' çıkışı!


Nurettin Yıldız'ın 'asansör fetvası' üzerinden Murat Bardakçı'ya yüklenen Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında da, "Mesela bu beyefendinin “Gazali’yi anlamak 2” başlıklı videosunu bir izle" diyerek tavsiyede bulundu

“Altı yaşındaki kızlar evlenebilir”, “Kız çocukları 7-8 yaşından itibaren tesettür şekli almalı”, “3 yaşında kız çocukları amcalarının yanına külotla çıkmamalı”, “Kız çocukları cehennem kadar risktir", “Çalışan kadın fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor" gibi fetvalarıyla tepki toplayan Nurettin Yıldız, bu kez yabancı bir erkekle kadının asansörde yalnız kalmasının İslam’a göre "halvet" şartlarının oluşacağı yönünde verdiği fetvayla gündeme gelmişti.
Nurettin Yıldız’ın asansör fetvasına Habertürk gazetesi yazarı Murat Bardakçı destek çıkınca, gazetenin bir diğer yazarı Fatih Altaylı buna itiraz etmişti. Fatih Altaylı, Nurettin Yıldız’ın “Yattığınızda hemen uyumazsanız yatak, yorgan, battaniye sizde şehvet uyandırabilir” şeklindeki sözlerini hatırlatarak, “Battaniyeden tahrik oluyor musun Murat!” başlıklı yazısıyla cevap vermişti

Fatih Altaylı bugünkü yazısında da Nurettin Yıldız’ın fetvalarına dikkat çekerek, Murat Bardakçı’ya seslendi. “Baştan söyleyeyim, bu yazı ‘fetvacı bey’ ile ilgili son yazımdır” diye yazısına başlayan Fatih Altaylı, şöyle devam etti:

“Ancak ebedi ve ezeli dostum Murat Bardakçı’ya bir minik hatırlatma yapmayı da ülkemin geleceği adına kendime vazife görüyorum.

Yeni Türkiye’de tarikatlar, cemaatler, hocalar, fetvacılar dört bir yandan fışkırıyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP’li Eren Erdem’in Bakan Soylu iddiası..”Erdoğan’da durumun farkında” Davut Güloğlundan Erdoğan açıklamaları "Linç edildiğim de oldu ama Suud'lardan Küstah Sözler! YENİ BİR DARBENİN ZAMANI GELDİ' OSMANLILAR HALİFELİĞİ İSTİYOR' ÖLÜ SAYISI ARTTI