Anasayfa
22 Mart 2018 ( 3167 izlenme )
Reklamlar

Bulgar Kahin Baba Vanga’nın İstanbul Kehaneti

Çok acayip bir kadın. Apokalipsis gerçekleşecek henüz Suriye düşmedi diyerek Blogger Bolat’ı şoka uğratan herbalist mi diyem, kahin mi diyem, şaman mı diyem ne diyeyim bilemedim. Hayatı mitlere konu olacak kadar tuhaf. Nostradamus’a kitabı tersinden okutacak kadar paranormal bir insan.Vanga Nine Baba Vanga’nın ilginç hikayesi

Bulgar kahin Baba Vanga yaniVangeliya Pandeva, 31 Ocak 1911’de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi. Prematüre doğmuştu yaşayıp yaşamayacağı bile belli değildi. Daha 5 yaşındayken hortum sırasında 100 metre havaya kalkıp yere çakıldı. Gözleri kum dolmuş kanlar akıyordu ve küçük Vanga kör olmuştu.

Ailesi onu engellilerin gittiği özel bir okula gönderdi. Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Baba Vanga kendisini ziyarete gelen bedbaht adamla evlendi. Ünü Avrupa’ya yayıldı.


Baba Vanga Demir Perdenin düşüşünü yıllar öncesinden gördü

“Perde düşecek” insanlar dünyayı görecek! Diyerek demirperdenin yıkışını tahmin etti. Onu kimler ziyaret etmedi ki, Adolf Hitler, Todor Jivkov, Kral Boris… Bir gün kendisini ziyarete gelen Jivkov’un kızı Ludmila Jivkova ile arkadaş oldu. Ludmila Jivkova’yı çok severdi. Bir gün Ludmila’nın çantasını ona verdiler “Aman tanrım bu çanta ölüm kokuyor diyerek bağırdı ve bayıldı” gerçekten de 1 yıl sonra Ludmila Jivkova kazada öldü yanında o çanta vardı.


https://gazeteinsan.com/insan/bulgar-kahin-baba-vanganin-istanbul-kehaneti/


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni talimat Arif Sağ'dan çok sert Yavuz Bingöl açıklaması Mor Soğanı Sütle Karıştırıp için! Anında. Seninle Bir Geceye 1 Milyon Dolar” Diyen İş Adamını Açıkladı