Anasayfa
22 Mart 2018 ( 1754 izlenme )
Reklamlar

CAMİYE GELDİLER... DONDU KALDILAR!.. Zıvanadan çıkmak işte böyle bir şey!..

21 Mart Dünya Ormancılık haftasında, Giresun Bulancak İlçesi Sarayburnu Camii’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının da yer aldığı afişler asıldı.


TEPKİ BÜYÜK

Camiye afiş asılması cemaatin tepkisini topladı. CHP Giresun İl Başkanı Necati Kığlı ise “Halkımızın temiz duygularıyla, vicdanlarıyla oynuyorlar” dedi.

VATANDAŞ ŞAŞIRDI

Cami duvarına küçük boyutlarda bir Türk Bayrağı ve Atatürk posterinin yanı sıra Orman Genel Müdürlüğü'nün flamaları da asıldı. Namaz için camiye giden vatandaşlar, afişleri görünce şaşkınlık yaşadı ve camiye afiş asılmasına tepki gösterdi. 

CHP Giresun İl Başkanı Necati Kığlı ise “Bu durum iktidar partisinin, dinimizi siyasete nasıl alet ettiklerini açık biçimde gösteriyor. Cami duvarına poster asıp siyaset yapmak, bu halkın vicdanıyla, temiz duygularıyla oynamaktır” dedi.

NE OLUYOR?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 25 Mart Pazar günü Giresun'u ziyaret edecek ve AKP İl kongresine katılacak. Erdoğan'ın ziyareti öncesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Dünya Ormancılık Haftası için hazırlattığı afişler, Bulancak'taki Sarayburnu Camii'ne asıldı. 

Afişlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı ile, ‘Milletimizle birlikte daha yeşil Türkiye’ ve ‘Müslümanın diktiği her fidan onun sadakasıdır’ ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Sözcü

ŞOK DALGA!.. ASKERLERE GÖZALTI!..
ASKERE OPERASYON

Tokat merkezli yürütülen FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'nün askeri yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 13'ü muvazzaf 1'i ihraç 14 astsubay ve 2 sivil hakkında gözaltı kararı verildi.

16 GÖZALTI

Edinilen bilgiye göre, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Tokat merkezli olarak örgütün askeri mahrem yapılanmasına yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında 12 ilde ikameti bulunan 16 kişi hakkında gözaltı kararı çıkartıldı. 

13 MUVAZZAF ASKER

Gözaltı kararı çıkartılan şüphelilerin 13'ünün muvazzaf astsubay, 1'inin ihraç astsubay ve 2'sinin de sivil olduğu belirtilirken, gözaltı çalışmalarının; Ankara, Batman, Bingöl, Denizli, Giresun, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Kütahya ve Muş illerinde başlatıldığı bilgisine ulaşıldı.

Kaynak: İHAhttp://bilgeturkhaber.com/feto-oeprasyonu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ahmet Hakan: Allah'ın belası olaya kimse dokunmadı Gülse Birsel: Bu ülke, tarihinin en büyük ahlaki çöküşünü yaşıyor KARACİĞERİNİZDE PROBLEM OLDUĞUNUN GÖRMEZDEN GELİNMEMESİ GEREKEN 4 BELİRTİSİ Karaciğer hastalığının belirtileri! Cok duygulandım okurken