Anasayfa
13 Ekim 2018 ( 20729 izlenme )
Reklamlar

CEM UZAN'DAN ERDOĞAN'A FLAŞ ÇAĞRI

CEM UZAN'DAN ERDOĞAN'A FLAŞ ÇAĞRI

Cem Uzan’dan Erdoğan’a: Ben Hazırımİmar Bankasını yönettikleri dönemde yolsuzluk olayları dolayısıyla Yurtdışına giden Cem Uzan öyle bir açıklama yaptı ki..

Genç Parti Kurucu Başkanı ve iş adamı Cem Uzan Aktif siyaset yaptığı dönemde “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “Resmi belgede sahtecilik” ve “Nitelikli dolandırıcılık” gerekçeleriyle toplam 23 yıl hapis cezasına çarptırılan Cem Uzan, ceza almadan önce yurt dışına kaçtı. Uzan, uzun süredir Fransa’da yaşıyor.Ekonomik gelişmelerle ilgili Twitter üzerinden yaptığı değerlendirmede “Ekonominin bu zor günlerinde herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. Her şey vatan için.” dedi.

”Milletimin ve devletimin hizmetindeyim”

Cem Uzan twitter üzerinden yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı;“Ekonominin bu zor günlerinde herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. her şey vatan için.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde iğrenç olay! Baba, enişte ve kuzenden ... ONLAR DA TASFİYE OLACAKLAR DİKKAT!.. ÜÇ İLDE AĞIR RİSK!.. FLAŞ!.. YILDIRIM UÇAKTA KONUŞTU... ABD TOZ DUMAN!.