Anasayfa
31 Ekim 2018 ( 679 izlenme )
Reklamlar

CHP'DEN BÜYÜKŞEHİR'DE AKP'YE KARŞI TEK ADAY! İŞTE O KARAR

CHP büyükşehirlerde ‘ortaklık’ nabzı yokluyor.


Cumhuriyet/ Mahmut Lıcalı -CHP’de, yerel seçimlerde “sandıkta ittifak” formülü kapsamında bütün partilerin tabanından oy alabilecek “ortak aday” için çeşitli çalışmalar yapılıyor.

CHP ’nin adayı olacak ortak aday arayışı kapsamında pek çok isim hakkında diğer partilerle nabız tutulduğu ifade ediliyor.

Özellikle İstanbul ve Ankara gibi oy deposu olan büyükşehirlerde hem CHP ’nin kemik oyunu alacağı; hem de diğer muhalefet partilerinin de sıcak yaklaşacağı ortak aday belirlenmesine yönelik formüller dillendiriliyor.

r. Temaslarda CHP’nin diğer parti tabanlarının sıcak bakacağı isimleri önerdiği kaydediliyor.

@@@@@


ERDOĞAN'A İTAAT FARZDIR' DİYEN REKTÖRE AKP'DEN TEPKİ

Bostancı’dan ‘Cumhurbaşkanı’na itaat etmek farz’ diyen Rektör’e tepki.


AKP Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Naci Bostancı, ‘İslami olarak Cumhurbaşkanına itaat etmek farzı ayın'dır. Karşı gelmek de harpten kaçmak manasına gelir haramdır’ diyen Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Ramazan Taşaltın’a sert tepki gösterdi.

Bostancı, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Harran Üniversitesi Rektörü’nün Cumhurbaşkanımızla ilgili sözlerinin,a. Cumhuriyetimizle b. İslamla c. Cumhurbaşkanımızın siyasal anlayışıyla d. Rektörlük makamında aranan akademik müktesebatla hiçbir ilgisi yok


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

gaza suya bulanın, dayak yiyin CHP'li Özgür Özel'den çarpıcı iddia: "FETÖ’den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu’dur" 15 TEMMUZ BİR OPERASYONDUR. Tayyip Erdoğan’ın önüne bir dosya koydular ve dediler ki.. Akit şaşırttı: 'Aptal Türkiye Esad'ın yanında savaşmaktan kaçanları besliyor'