Anasayfa
19 Mart 2018 ( 202 izlenme )
Reklamlar

CHP’den kanun teklifi: Asgari ücretlilere elektrik, su, doğalgaz yüzde 50 indirimli olsun..!

CHP, asgari ücret ile çalışan vatandaşlara elektrik, su, doğalgaz gibi hizmetlerin yüzde 50 indirimli olması için kanun teklifi verdi.

CHP'den kanun teklifi: Asgari ücretlilere elektrik, su, doğalgaz yüzde 50 indirimli olsun

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, TBMM Başkanlığına sunduğu kanun teklifiyle asgari ücret ile çalışanlara elektrik, su, doğalgaz gibi hizmetlerin yüzde 50 indirimli olmasını istedi.

Basmacı, asgari ücretle çalışan vatandaşların geçinmekte bir hayli zorlandıklarını belirterek, “Birçok asgari ücretli vatandaşımız evine ekmek götürebilmek adına ek iş yapmak zorunda kalmaktadırlar. Asgari ücretlilerin geçinmelerine katkıda bulunmak adına zorunlu harcamalardan olan elektrik, su ve doğalgaz faturalarından yüzde 50 indirim yapmak bu insanlarımızı bir nebze olsun rahatlatmak adına atılan önemli bir adım olacaktır” dedi.


☆☆☆

AKP’li Şamil Tayyar: Milyon doları veren FETÖ’cü bırakılıyor..!


AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, ‘FETÖ’den tutuklu iş adamlarının milyon dolarlar vererek itirafçı adı altında tahliye edildiğini söyledi..

AKP’li Şamil Tayyar: Milyon doları veren FETÖ’cü bırakılıyor 

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, ‘FETÖ’ davalarıyla ilgili dikkat çekici bir iddiada bulundu. Tayyar’a göre ‘FETÖ’den tutuklu iş adamları milyon dolarlar vererek itirafçı adı altında tahliye ediliyor. Tayyar, konu hakkında Hakimler ve Savcılar Kurulu’na (HSK) suç duyurusu yaptığını söyledi.

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre, Beyaz TV’de yayınlanan Dinamit isimli programda konuşan Tayyar’ın ifadeleri şöyle:

‘FETÖ’NÜN KASASI’ DİYE TUTUKLANAN KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ’

Gaziantep’te çok ciddi FETÖ borsası var. Milyon dolarlar dönüyor. Ben bunu söylüyorum. Evet. İtirafçı adı altında iş adamlarını serbest bırakıyorlar. Türkiye’nin birçok yerinde var bu. Ben milletvekiliyim her konuşmam suç duyurusudur. Bununla ilgili daha bugün suç duyurusunda bulundum, HSK teftiş kuruluna. Sadece televizyonda konuşmuyorum. HSK ne yapmış? Bir yerde problem var.

‘ERDOĞAN KUŞATMA ALTINDA’

Cumhurbaşkanımızın etrafı kuşatma altında. Bir ilçe başkanı var, ‘Benim kimseye minnet borcum yok, beni reis getirdi’ diyor. İl başkanı, ilçe başkanı, il müdürü böyle konuşuyor. Çünkü verilen kararlarda siyaset iradesi yok. Vekilin haberi olmadan il müdürü atarsa o vekili ciddiye alır mı? Sonra ‘Beni buraya reis getirdi’ der. En yukarının da milletvekillerinin aklını devredışı bırakan aklın, aklını alması lazım.

‘DANIŞMANLARI İZLETMEMİŞ, ERDOĞAN İZLEDİ, ÇILDIRDI’

Ben milletvekili olarak Cumhurbaşkanı’na söylediğim şeyleri iletemiyorum. Çok özel bir kayıt götürdüm, Cumhurbaşkanı’na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük.

‘ONU KİM UÇAĞA ALDI?’

Ben rektörün karısının mailini yayınladım. Ne diyordu FETÖ’cü o mailde; O’nun yanından ayrılma…. FETÖ’nün çok açık talimatı var burada. Sonra ne oldu, o kadın Cumhurbaşkanımızın Afrika gezisine alındı. Cumhurbaşkanımızın o mailden haberi yok. Yanındakiler? Hepsinin haberi var. Kimi kastettiğimizi herkes biliyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ak Parti ve MHP yetmiyor! İYİ Parti destek mi verecek? Türkiye-ABD krizi için şoke edecek açıklama! Tehlike canları ÖLÜM VİDEOSU VAR Berna Laçin'e kızanlar "Harre Piçleri"ni biliyorlar mı HARRE PİÇLERİ OLAYI