CHP'li Eski Vekil Toplanan İmza Sayısını Açıkladı! Haydi hayırlısı olsun

6052 izlenme31 Temmuz 2018
Reklamlar
CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş Yol Tv'de katıldığı programda toplanan imza sayısını açıkladı.

"632 DELEGE İMZALADI"

Yarkadaş açıklamasında, "632 delegenin ıslak imzalı mektubu toplanarak Muharrem İnce'nin Hoşdere'deki ofisine teslim edildi. Yaşar Tüzün, Gaye Usluer, Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan oluşan çağrı grubu bu 632 imzayı bugün tasnif etti ve 632 imzanın ellerinde olduğunu gördüler" dedi.

EN AZ 625 GEREKİYORDU

Muhaliflerin kurultay için en az 625 imzayı saat 17:30'a kadar Genel Merkeze sunması gerekiyor. CHP'li Gaye Usluer ve Muharrem İnce imza işleminin sona ermesinin ardından yaptıkları açıklamalarda 2 Ağustos Perşembe günü toplanan imzaların Genel Merkez'e iletileceğini duyurdu.

Gaye Usluer: "Yeterli sayıda imza Perşembe günü teslim edilecek"

CHP PM üyei Gaye Usluer ise akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Bugün saat 17.30’da imza verme işlemi sona ermiştir. Noter Tasdikli yeterli sayıda imzayı birleştirerek Perşembe günü Genel Merkezimize teslim edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaşlardan DEVLET BAHÇELİ için çok konuşulacak iddialar . Dikkat! İşte telefonları ByLock'a yönlendiren 8 program!.. aman dikkat fetonun tuzağına düşmeyin ERDOĞAN İŞARET ETTİ... GÜL'Ü AĞIR VURDULAR!.. GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN AKP-CHP İDDİASI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Münir Özkul’un Kızından Kahreden Açıklama