ÇİFTLİKBANK VURGUNCUSU BAKIN NERDE ORTAYA ÇIKTI... TOPARLAK PARALARI GÖSTERİP DALGA GEÇİYOR RESMEN

1862 izlenme15 Mart 2018
Reklamlar
VURGUNCUDAN VİDEOLU CEVAP”

Çiftlik Bank adı altında binlerce kişiden milyonlarca lira toplayarak kayıplara karışan Mehmet Aydın, bir sosyal medya platformu üzerinden kendisine yöneltilen "Paraları eziyor musun?" sorusuna desteler halindeki banknotların görüldüğü bir video ile cevap verdi.

SORUYA CEVAP: PARALI VİDEOLU

Yayınlanan son videoda, Çiftlik Bank mağdurlarını epey kızdıracak görüntüler yer alıyor. İnsanların sorular sorup videolu cevaplar aldığı sosyal medya platformu Papillion’da bir kullanıcı “Paraları eziyor musun, gerçekten sövmeyeceğim, hakkını veriyorsan helal olsun” şeklinde bir soru sordu.

Webtekno'da yer alan habere göre; bu sorunun üzerine Mehmet Aydın’ın daha önce de cevaplar verdiği kendi sayfasından, milyonlarca dolar olduğu düşünülen paraların yer aldığı bir video paylaşıldı.

MUHTEMELEN URUGUAY'DA

Şu anda yurt dışında Uruguay’da olduğu tahmin edilen Mehmet Aydın’ın kolundaki altın saat de dikkat çekti. Paralar ve saatler ile görüntü paylaşmaktan çekinmeyen Aydın’a bu videodan sonra tepkiler yükselmeye başladı.

Mehmet Aydın’ın Papillion’da yayınladığı video şu anda kaldırılmış gözüküyor olsa da, pek çok kişi videoyu çoktan YouTube gibi sosyal mecralara taşıdılar.

Kaynak: CNNTürk

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her şeyi tek tek anlattı Kandilli Rasathanesi’nden büyük deprem uyarısı; Bir sonraki büyük deprem orada olacak! REZALET.. dünyanın çivisi çıkmış.. DİLİPAK'IN KIZINDAN KATOLİK AÇIKLAMASI Abdurrahman Dilipak'ın kızı Fatıma Zehra Dilipak, okuduğu okul ve mesleği hakkında yapılan iddialara cevap verdi.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Birleşik Arap Emirlikleri Prensesinden Şok İtiraf !!!