Anasayfa
14 Ocak 2018 ( 3170 izlenme )
Reklamlar

ÇÖLAŞAN YAZDI... SEÇMEN ŞAŞTI... BAHÇELİ KAYIKTA!..

ÇÖLAŞAN: BAHÇELİ OLAYININ DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK

Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan, AKP ile MHP arasındaki ittifakı eleştirdi. 

"BAHÇELİ AKP KAYIĞINDA"

Çölaşan, "Ülkemizi değil dünyayı da yöneten cumhurbaşkanımız, başarılı bir hamle ile Devlet Bey'i elinden tutup AKP'nin kayığına bindirdi" ifadelerini kullandı. 

Çölaşan'ın "Bay Bahçeli'nin inanılmaz çöküşü" başlıklı yazısından ilgili kısım şöyle: 

"BAHÇELİ O LAFLARI NASIL YUTTU"

"Allah korusun, örneğin Devlet Bey'in Tayyip Bey için meydanlarda ve kürsülerde avaz avaz bağırarak söylediği sözlerin yüzde birini ben burada yazmış olsaydım, hakkımda bir sürü davalar açılır ve kodesi boylardım! Sadece ben değil, bu siyasi ortamda kim yazsa ve söylese aynı akıbetle karşılaşırdı".

"GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKEN YENİ DOSTLAR"

"Şimdi geçmişe bir sünger çekip dost oldular! Sayın dünya liderimiz, sadece ülkemizi değil dünyayı da yöneten cumhurbaşkanımız, başarılı bir hamle ile Devlet Bey'i elinden tutup AKP'nin kayığına bindirdi."

"BAHÇELİ'NİN ARTIK KURTULUŞU YOK"

"Bundan sonra kurtuluşu yok, bizim Devlet Bey ayaklarına bağlanan prangalara kendi eliyle kilit vurdu… Ve bundan sonra AKP'nin her konuda ve her alanda sürekli destekçisi olmaya eli mahkûm. Aksi takdirde kayıktan itiverirler, derin sularda boğulur." 

"BENİM AKLIM, MANTIĞIM ALMIYOR"

"Bunlar önce hem kamuoyuna, hem de kendi seçmenlerine bu tüketişin hesabını vermek zorunda değil mi? MHP'nin tabanını yıllardır izleriz. Ülkücülerin pek çoğunun nasıl Atatürk milliyetçisi ve yurtsever insanlar olduğunu iyi biliriz. Şimdi, gelecek yıl yapılacak seçimlerde o yurtsever insanlar gidip Tayyip Erdoğan ve partisine mi oy verecek? Gerek vatandaş ve gerekse gazeteci kimliğimle benim aklım ve mantığım bunu almıyor."

"BAHÇELİ OLAYININ DÜNYADA İKİNCİ BİR ÖRNEĞİ YOK"

"O kitleler “Bizim genel başkan bu işi beceremedi, partiyi mahvetti. Bunun zaten ülkeyi yönetmek gibi bir isteği yok, bari oylarımızı AKP'ye verelim de onun geleceğini kurtaralım” mı diyecek?

 Devlet Bahçeli olayının dünyada ikinci bir örneği yok. Varsa bile istisnadır. İktidar olmaktan korkan, iktidara değil de muhalefete karşı muhalefet yapan ve partisini yok etmeye yelken açan bir genel başkan! Kolay gelsin"! 

Kaynak: Yeniçağ

https://sarizeybekhaber.com/bahoeli-bitti-colasan-yazdi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ANKARA'DA ŞOKE EDEN OLAY Mor Soğanı Sütle Karıştırıp için! Anında. YERKEN BİR KEZ DAHA DÜŞÜNELİM: 15 yaşındaki güreş sporcusuna tecavüz eden antrenör