Anasayfa
15 Ağustos 2018 ( 1336 izlenme )
Reklamlar

”çukura düştüm” demelerini istemiş.

Amerika’da küçük bir kasabada hemen hemen herkes birbirini aldatırmış. Sonra da kiliseye gidip günah çıkarırlarmış. Kilisenin papazı artık her şeyi açık açık anlatmalarından bıkmış ve böyle bir şey yaptıklarında;

– ”çukura düştüm” demelerini istemiş.

Halk bundan sonra bu konuda günah çıkarırken bu ifadeyi kullanmaya başlamışlar… Bir süre sonra papazın tayini çıkmış, yerine yeni bir papaz gelmiş..

Tabi halk çukur ifadesine alıştığından aynı şekilde günah çıkarmaya devam ediyorlarmış… Yeni papazın haberi olmadığından artık bıkmış ve belediye başkanının yanına gitmiş..

– ”Başkanım şu kasabanın yollarındaki çukurları kapatsanız artık halk çok düşüyor, karınız bile bu hafta dört defa çukura düşmüş, yanıma geldi” demiş..
***


Köyün Birinde Bir Ağa Adamın biri arkadaşıyla yemek yerken “Kolumun ağrısından ölüyorum” diye dert yandı. Arkadaşı da “Ilerde köşedeki marketin önüne yeni bir bilgisayarli cihaz koydular. Üç dolara bir jeton alıyorsun , yanında getirdiğin idrar örnegini açılan kapaktan içeri veriyorsun, on saniye sonra neticeyi ve tedavi için yapman gerekenleri ögreniyorsun”demiş.

Adam hemen idrarını bilgisayara vermiş.10 saniye sonra yazılı olarak cevap gelmiş: “Kolunuzda bir cins eklem agrisi olan Teniselbo oluşmuş. Sıcak tutun, ağır işlerden kaçının, iki haftada düzelecek” Adam, muzurca bu akıllı cihazi nasıl aldatalabileceğini düşünmüş.

Bir miktar çesme suyuna köpeginden alınmış bir kılı koymuş, üstüne karısının ve kızının idrar örneklerini eklemiş. cihaza atmış. 10 saniye sonra yazılı yanıt gelmiş: 1. Çesme suyunuz çok kireçli.

Bir filtre cihazi almayı düşünün. 2. Köpeğinizde kene var.Eczaneden özel bir şampuan alıp köpeğinizi yıkayın. 3. Kızınız kokain bağımlısı.Bir psikiyatri kliniğine yatırın. 4. Karınız hamile. İkizler sizden degil. İyi bir avukat bulun. 5. Kendinizi bu yolla tatmin etmeyi bırakmazsanız kolunuz iyileşmez

CADALOZ Evin annesi ütü yaparken, evin küçük yaramazı da salonda oyuncak treniyle oynuyormuş, derken annesi bir kulak kabartmış ki oğlan şöyle bağırıyor:

– EVET..!! SON DURAGA GELDIK..!! DUYMADINIZ MI ALLAHIN C-EZALARI HALA NE OTURUYOSUNUZ?? ÇABUK D-EFOLUN İNİN AŞAĞI..!!! Bunları duyan anne neye uğradığını şaşırmış doğru salona koşmuş: – Sen nerden öğrendin bakıyım böyle konuşmayı?? Ne kadar ayıp, şimdi doğru odana gidiyosun tam 2 saat cezalısın. Bir daha da ağzından öyle kötü sözler

duymayayım..!! İki saat sonra küçük afacan tekrar salona dönmüş, treninin başına oturmuş. Annesi de mutfakta yemek yapıyormuş, derken yine oğlanın konuşmalarını duymuş: – Sayın yolcularımız, iste son durağa geldik. Umarız çok güzel bir yolculuk geçirmişsinizdir. Lütfen eşyalarınızı trende unutmamaya dikkat ediniz.

Trene yeni binen yolcularımız, sizin de çok güzel bir yolculuk geçirmenizi diliyoruz. Küçük bagajlarınızı koltuklarınızın altına koyabilirsiniz. Bu arada unutmayın yolculuk sırasında s-igara içmek yasaktır..

Bunları duyan annesi az önceki cezanın işe yaradığından memnun gülümserken oğlan konuşmasına devam etmiş: -… Ayrıca iki saatlik rötar yüzünden mutfaktaki cadaloz adına hepinizden özür dileriz…!!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nihat Genç'ten muhteşem Kemal Sunal yazısı "SARAYIMIZIN HER PAŞA GÖNÜLLÜNÜN EVİNE BİR SOYTARI GÖNDERECEK HALİ YOK" FLAŞ – BİR BELGEDE MHP’DEN AKP ŞAŞKIN NE OLUYOR ! Albayrak'tan McKinsey açıklaması! GÜNDEM Öldükten 3.5 saat sonra dirilen hasta