Home
21 Şubat 2018 ( 1325 izlenme )
Reklamlar

Darbe Ve İç Savaş Tehdidine Karşı Herkes Yaptırıyor..Halk Akın Akın Oraya Gidiyor.!!

Darbe ve iç savaş tehdidine karşı sigorta yapılmaya başlandı

Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, ‘politik şiddet’ ürünlerini piyasaya sürdüklerini ve büyük ilgi gördüğünü söyledi. Gülen’in bahsettiği sigorta, darbe girişimi ve iç savaşı da kapsıyor.

Sabancı Holding Sigorta Grubu’nun geçen yılın değerlendirmeleri ve bu yılın beklentilerinin paylaşıldığı basın toplantısında konuşan Gülen, yeni ürünlere ilişkin soru üzerine risklerin hızlı şekilde değiştiğini aktararak şunları söyledi:

“Birkaç hafta önce politik şiddet ürünümüzü piyasaya sürdük. Türkiye’de ilk defa ortaya konulan bir ürün. Türkiye sigorta sektörü bugüne kadar grev, lokavt, ayaklanma dediğimiz sosyal olaylara karşı sigorta yaparken, politik şiddet ürünüyle ihtilal, kalkışma, savaş ve iç savaşı sigorta etmeye başladık. Çok büyük bir talep geldiğini söyleyebilirim.”

“Türk halkı neden korkuyor?” şeklindeki soru üzerine ise Gülen, Türk halkının en büyük korkusunun kansere yakalanmak ve tedavi alamamak, ayrıca sahip olunan bir varlığın kaybedilmesi olduğunu söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O Albay’dan MHP’ye sosyal medyayı sallayan kapak Kökünden yapraklarına kadar her derde deva kırmızı güzelin 8 faydası AKP’den MHP’yi kızdıracak baraj açıklaması! Yuh artık bu kadar da aptal muamelesi yapılmaz