Anasayfa
26 Aralık 2017 ( 8696 izlenme )
Reklamlar

Darbenin olacağını bilen isim Erdoğan'ın hastalığını açıkladı! Bu kez Erdoğan'ı sağlığı üzerinden hedef alan Rubin..

Eski Pentagon yetkilisi, American Enterprise Instute (AEI) yazarı Neo-Con yazar Michael Rubin son yazısında yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı.

Rubin, yazısında Cumhurbaşkanı’nın sağlına değindiği bölümde, Erdoğan’ın daha önce makam arabasının içerisinde mahsur kaldığını ve ameliyat geçirdiğini anımsattı.

Rubin, kendisine 15 Temmuz darbe girişimini aylar öncesinden haber veren kaynağına dayandırarak dikkat çeken bir iddia ortaya attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha önce geçirdiği bağırsak ameliyatına neden olan konunun kanser olduğunu iddia eden Rubin, bu kanserin yeniden nüksettiğini ileri sürdü.

Rubin, yazısında “Diktatörlerin sağlığı üzerine spekülasyon yapmak her zaman tehlikelidir. Zaten karmaşık ilişkilerin olduğu toplumlarda liderlerin sağlığı en yakın korunan sırlardan biridir” dedi. Rubin, “Elbette, Erdoğan'ın doktorlarıyla konuşmadım ve dedikoduların doğru olup olmadığını bilmenin başka bir yolu yok” ifadelerini kullandı.
muhalif haber sitesinden alınmıştır

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İğrenç olayın detayları ortaya çıktı! Okuyunca kanınız donacak 2,5 Yılda Muhtarlık Koltuğuna Oturan 4 Kişi Hayatını Kaybetti, Adaylar Kara Kara Düşünüyor Uzmanlar Uyardı: Filizlenmiş Patates Yemeyin! MUHARREM İNCE'DEN SESLENİŞ... AÇIKÇA DAVET ETTİ