Anasayfa
26 Aralık 2017 ( 8687 izlenme )
Reklamlar

Darbenin olacağını bilen isim Erdoğan'ın hastalığını açıkladı! Bu kez Erdoğan'ı sağlığı üzerinden hedef alan Rubin..

Eski Pentagon yetkilisi, American Enterprise Instute (AEI) yazarı Neo-Con yazar Michael Rubin son yazısında yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı.

Rubin, yazısında Cumhurbaşkanı’nın sağlına değindiği bölümde, Erdoğan’ın daha önce makam arabasının içerisinde mahsur kaldığını ve ameliyat geçirdiğini anımsattı.

Rubin, kendisine 15 Temmuz darbe girişimini aylar öncesinden haber veren kaynağına dayandırarak dikkat çeken bir iddia ortaya attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha önce geçirdiği bağırsak ameliyatına neden olan konunun kanser olduğunu iddia eden Rubin, bu kanserin yeniden nüksettiğini ileri sürdü.

Rubin, yazısında “Diktatörlerin sağlığı üzerine spekülasyon yapmak her zaman tehlikelidir. Zaten karmaşık ilişkilerin olduğu toplumlarda liderlerin sağlığı en yakın korunan sırlardan biridir” dedi. Rubin, “Elbette, Erdoğan'ın doktorlarıyla konuşmadım ve dedikoduların doğru olup olmadığını bilmenin başka bir yolu yok” ifadelerini kullandı.
muhalif haber sitesinden alınmıştır

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

II. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu: Erdoğan'ın başına gelenler, Bir zamanlar bi Yugoslavya vardı. Referanduma gitti, Sonra ne oldu biliyor musun? Lime Lime parçalanma Oluk oluk kan...!!!!!! ilk once makam soforunu kovalim istersen … FLAŞ!.. ALPULLU ŞEKER FABRİKASINA MUHTEŞEM TALİP!..