Home
04 Mart 2018 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Deniz Akkaya'dan Nurettin Yıldız'a: Biri bu adamı susturmalı!

Altı yaşındaki kızlar evlenebilir”, “Kız çocukları 7-8 yaşından itibaren tesettür şekli almalı”, “Kız çocukları cehennem kadar risktir", “Çalışan kadın fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor" açıklamalarıyla gündeme gelen ilahiyatçı Nurettin Yıldız'a bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi. Akkaya, kişisel Instagram hesabında Yıldız'ın bir videosunu paylaşarak, "Yeter artık bu adamı biri susturmalı" diye yazdı.

Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

"Paylaştım bu insan düşmanını defalarca kez ama yeter! Artık bu adama biri dur desin! Bu adamın pervasız söylemleri bu ülkeyi korkunç bir imaja ve kara deliğe sürüklüyor! Yabancı sitelerde altyazı ile yayınlanıyor, bu adamın ketçap şehvet uyandırır, yorgana hallenmeyin abuklukları! Rezil rüsva oluyoruz ayrı, ama ben bir Türk kadını olarak diyorum ki, bu bir suçtur! Kadına şiddete davetttir! Yeter artık bu adamı biri susturmalı"Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Pekşen: Seçimler şimdiden şaibelidir Son Dakika ! Havaalanı Vuruldu 3 Yaşındaki Çocukla Kızıl Diye Dalga Geçtiler – Sorduğu Soru Annesini Ağlattı! FLAŞ..!!!ÖYLE BİR HABER SUNDU Kİ SONRA PİŞMAN OLUP TÜM TÜRKİYE’DEN ÖZÜR DİLEDİ!