Anasayfa
25 Temmuz 2018 ( 698 izlenme )
Reklamlar

Dik dur eğilme diyenlere şok: Rahip çıkarıldı!

Dik dur eğilme diyenlere şok: Trump istedi FETÖ'cü Rahip çıkarıldı...İşte detaylar;


ABD Başkanı Donald Trump ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir araya geldiği zirvede serbest bırakılma talebiyle görüşülen rahip Andrew Craig Brunson’un, ‘örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlediği’ gerekçesiyle 15 yıla kadar, ‘devletin güvenliği bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri siyasal ve askeri casusluk maksadıyla temin etmek’ suçlamasıyla İzmir 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanıyordu.

İzmir 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi, ABD’li rahip Andrew Craig Brunson hakkında, adli kontrolle ‘ev hapsi’ne alınmasına karar verdi. Rahip Brunson hakkında yurtdışına çıkış yasağı da getirildi.

@@@@

İYİ Parti kendini fesih edecek: Hepimiz istifa ederiz! Meral Akşener yoksa, bizde yokuz!

Afyon toplantısının ardından bir daha aday olmayacağını belirterek, görevi bıraktığını söyleyen Genel Başkan Meral Akşener, sabah saatlerinde açıklama yaptı: Kararım kesin, aday olmayacağım! Bu açıklamanın ardından Başkanlık Divanı acil olarak toplandı: Tek adayımız var Akşener!

Bu toplantı saatlerdir devam ediyor. Kolay da biteceğe de benzemiyor. Örneğin, Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Haber Türk’te canlı yayına katılacaktı, toplantı sürdüğü için bu programa gelişini iptal etti. Hararetli toplantı sürerken yeni bir ara karar da çıktı ki, bu resmen İYİ Parti Genel Başkanı’na İYİ Parti Başkanlık Divanı’ndan rest gibiydi.


Sözcü'nün haberine göre ulaştığı karar aynen şöyle: İYİ Parti’nin Genel Başkanı Meral Akşener kararından dönmeyip aday olmazsa, biz tüm Başkanlık Divanı üyeleri de kendisi gibi görevi bırakacağız. Meral Akşener yoksa biz de yokuz


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

6 Yaşındaki Kız Çocuğu Zorbalığa Maruz Kalmaktan Hastanelik Oldu C..nsel organından çıkan şoke etti ŞOK KAPATILDI ! Herkes bu tuzağa düşüyor! Türkiye'de yeni yayılan bu tuzağa sakın siz düşmeyin! Bu haberi dikkatlice okuyanın başı yanmaz...