Anasayfa
14 Ağustos 2018 ( 710 izlenme )
Reklamlar

Dikkat!.. ERDOĞAN'DAN BOYKOT ÇAĞRISI!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Siyaset Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı'nda (SETA) yaptığı konuşmada, "Amerika'nın elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız." diye konuştu. Erdoğan'ın açıklamalarından dikkat çekici hususlar şöyle;


'EKONOMİK VE SİYASİ TAVIR ALACAĞIZ'

“Türkiye’ye yönelik açık bir saldırı var. Şimdi bodoslama bir şekilde üzerimize geliyorlar. Bunlar için yapılacak iki şey var biri ekonomik biri siyasi tavırdır. Yapacağımız ikinci ve önemli husus siyasi duruşumuzu sağlam tutmaktır. Ekonomi alanında çözmemiz gereken bazı sorunlarımız bulunduğu gerçeğini gözden ırak tutmuyoruz.Ama Ülkemizi uluslararası alanda gerçek olmayan bir alana yerleştirilmeye çalışıldığını biliyoruz.

'ABD ELEKTRONİK ÜRÜNLERİNE BOYKOT UYGULAYACAĞIZ'

"Bugün ekonomik özgürlüğümüzü birbirimize kenetlenerek koruyacağız. Ekonomik tetikçilere vereceğimiz en büyük cevap daha fazla çalışacağız. Depoları kilitlemenin anlamı yok. Üretim, üretim, üretim. Amerika’nın elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız. Onların iPhone’u varsa öbür tarafta Samsung var. Kendi ülkemizde Venüs var. Dışarıya yaptırdığımız her işin en güzelini üreteceğiz. Kötü komşu bizi ev sahibi yaptı. Bu millet kazan kazan esasına göre hareket eden bir millettir."

'SEN TÜRK'SÜN TÜRK LİRASI İLE YOLUNA DEVAM EDECEKSİN'

"İnşallah bu sefer de kazanacağız. Bize müjdeler var. Rabbimizin yardımı yakındır hiç endişe etmeyin. Bekle gör anlayışıyla üretimi durdurur yatırımlar ertelersek, paramızı dövize yönlendirirsek düşmana teslim olmuş duruma düşeriz. Dövize gidersek asıl o zaman batarsın. Sen Türksün, Türk Lirası ile yoluna devam edeceksin".

kaynak:sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu sütün damlası 7 lira, kilosu 7 bin lira… Güneş gördüğü anda bozuluyor... F-35 için ABD'ye giden astsubaydan ihanet! IRAK'I SİLAHLI TÜRKİYE'Yİ TOHUMLA YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR.ERİNMEDEN OKUYUN Tuz Dökerseniz