Anasayfa
14 Aralık 2017 ( 682 izlenme )
Reklamlar

Diş Eti İltihabına Kekik Kürü – Dağ Kekiği

Diş eti çekilmesi veya diş eti iltihaplanması için etkili bir kür olan kekik kürü, kısa zaman için problemin ortadan kalkmasını ve diş sağlığının geri kazanılmasını sağlamaktadır. Ancak dağ kekiği ile bu kürü uygulamanız öneriliyor.
Diş eti iltihaplanması için kekik, diş eti iltihaplanmasına bitkisel çözüm ve diş eti iltihaplanmasına kekik suyu nasıl kullanılır bilgidoktoru.com ekibi sizler için araştırdı. İbrahim Saraçoğlu diş eti hastalıklarına, diş eti çekilmesine veya iltihaplanmasına karşı dağ kekiği suyu ile gargara ve fırçalama uygulamasını öneriyor.

Antibakteriyel bir etkisi olan kekik kürü başka diş hastalıklarında da olumlu neticeler almaya muavenet etmektedir. Diş eti iltihabı için kekik kürü ile faydalı sonuçlar elde etmek için gereken malzemeler ve kürün uygulanışı şu şekilde:

Kekik Kürü Malzemeleri:
1 tatlı kaşığı tepeleme kekik (bulabiliyorsanız mutlaka dağ kekiği temin ediniz)


Hazırlanışı ve kullanışı:
Bir bardak suyun içerisine kekiği ekleyin ve Ocakta kısık ateşte kaynamaya bırakın. 5 dakika kaynamasının ardından ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Her gün kekik kürü ile dişlerinizi fırçalayın. ve gargara yapın. Diş eti iltihaplanmasının bitkisel tedavisi için kekik kürü 1 -2 ay süresince düzenli biçimde uygulanmalıdır.

Kekik Kürü Uygulaması ile ilgili görüş ve önerilerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…
https://www.bilgidoktoru.com/dis-eti-iltihabi-icin-kekik-kuru.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

10 bin TL ile iş garantili meslek. Gençler kaçırmayın bu fırsatı Gaziye büyük ayıp! Şoför otobüsten indirdi Karısının Kıyafetlerini Giyip Öyle Birşey Yaptı Ki... Yuh Artık ! Kılıçdaroğlundan sert sözler : Diktatör Rahatsız Oldu…