Anasayfa
26 Temmuz 2018 ( 2027 izlenme )
Reklamlar

DİŞ MACUNU İLE 10 DAKİKADA TÜYLERİNİZDEN KURTULUN

DİŞ MACUNU İLE 10 DAKİKADA TÜYLERİNİZDEN KURTULUN


Dis macunu ile vücuttaki kıllardan ve tüylerden kurtulma fikri biraz garip gelse de oldukça etkili bir yöntemdir.

Ağda çok acılı bir işlemdir, Traş bıçağı ve tüy dökücü kremde daha sert ve gür çıkmasını sağladığı için pek tercih edilmez.Diş macunu hem yumuşak çıkmasını sağlayacak hemde cildinizin tahriş olmasına engel olacaktır.

Malzemeler: Yarım aleo vera yaprağı,Yarım limon,Yarım tatlı kaşığı soda,Yarım tatlı kaşığı diş macunu Yarım aleo vera içindeki jeli kaseye boşaltalım.

Bir tatlı kaşığı diş macunu ekliyoruz Bir tatlı kaşığı soda ekleyip karıştırıyoruz.Yarım limonu sıkıyoruz. İyice karıştırın.İstediğiniz bölgeyi sürüp 10 dakika bekletin.

İsterseniz lif yardımıyla yıkayarak temizleyebilirsiniz.Cildimizi ılık suyla güzelce yıkayalım. Tüylerimizin kökünden gittiğini ve cildinizin parlak olduğunu göreceksiniz.Eğer içindeki malzemelere karşı bir alerjiniz var ise kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'2 buçuk milyon sahte seçmen var' Organize çete işbaşında Pekşen, belgelerle açıkladı: Hüsnü Mahalli'den yeni yazısıyla gündemi salladı..Kanınız donacak... AK Partili Özhaseki’den olay sözler: 2019 SEÇİMLERİ İÇİN BÜYÜK UYARI!.. “MİNAREYE KILIF HAZIRLANIYOR”