DOLMUŞÇU MUSTAFA KAVGASI BÜYÜYOR... GÖKÇEK'E VİDEOLU REST!..

1399 izlenme16 Aralık 2017
Reklamlar
CHP'li Hakverdi: İ. MELİH GÖKÇEK… Kulaklarını aç iyi dinle...

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi Twitter hesabından Ankara eski Belediye Başkanı Melih Gökçek'e video ile yanıt verdi.

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi çarşamba günü yaptığı basın toplantısında Ankara Büyükşehir Belediyesi ile bürokrat ve yargı mensuplarının kurduğu bir kooperatifin Etlik’te 19 futbol sahası büyüklüğünde arsa vurgunu yaptığını açıklamıştı. 

"DOLMUŞÇU MUSTAFA"

CHP'li Hakverdi, "Ankara’da dolmuş şoförlüğü yaparken kaderi Melih Gökçek’le birlikte değişen Söğüt İnşaatın sahibi Mustafa Akan namı diğer dolmuşçu Mustafa bu milyonlarca liralık arsa ihalesini ANFA ile birlikte kazanmıştır" diyerek olayı belgeleriyle anlatmıştı.

Melih Gökçek ise Twitter hesabından Ali Haydar Hakverdi'ye yanıt vererek, "Hesap vereceksin, ağlayacaksın" demişti.

Hakverdi'den Gökçek'e yanıt gecikmedi. 

"İ. Melih Gökçek kulaklarını aç da beni dinle” diyerek söze başlayan ve "Bunların hepsi belgeli hepsi gerçek. Beni o arsa sattığın savcılar mı yargılayacak" diyen Hakverdi'nin İşte çok konuşulan o paylaşımı: 

Kaynak: Gerçekgündem.


Ali Haydar Hakverdi 27 Aralık 1979 tarihinde Hüseyin Bey ve Elif Hanım'ın çocuğu olarak Çorum'un Alaca ilçesinde doğdu. 1985 yılından beri Ankara'da yaşayan Hakverdi, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu ve on beş yıl serbest avukat olarak çalıştı.

Çorum-Der Genel Sekreterliği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yöneticiliği, Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Merkez Yöneticiliği görevlerini üstlendi. Evli ve bir çocuk babası olan Hakverdi, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Siyasi kariyeri
Hakverdi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mamak İlçe Başkan Vekilliği görevini yürüttü. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde CHP Ankara milletvekili olarak meclise girdi.
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaş medyadan operasyon sinyali Sadettin Tantan'dan Şok Açıklamalar! Milli Eğitim’de FLAŞ ÇARK!. NİHAYET !!! ŞOK OLACAKSINIZ..İşte Abdullah Gül’ün FETÖ sicili..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE AKŞENER'İN AÇIKLAMASINI KONUŞUYOR'