Düğün Sabahı Damat Hayatının Şokunu Yaşadı gülsekmi aglasakmı bu habere

14275 izlenme19 Ağustos 2018
Reklamlar
Eşini ilk kez makyajsız gören adam dava açtı.
Eşi kapalı ve genelde makyajlı. Açık fotoğraflarını çekti ve paylaştı.
Akıllara durgunluk veren olayın yaşandığı ülke Cezayir. Düğün gecesi keyfi yerinde olan damat, sabah eşini evde makyajsız görünce şoke oldu. 
. Eve hırsız girdiğini zanneden damat kadının karısı olduğunu anlayınca mahkemeye koştu

Cezayir’de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ”yaşadığı şok” nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı.

Eşini ilk kez makyajsız gören adam dava açtı
Akıllara durgunluk veren olayın yaşandığı ülke Cezayir. Düğün gecesi keyfi yerinde olan damat, sabah eşini evde makyajsız görünce şoke oldu. Eve hırsız girdiğini zanneden damat kadının karısı olduğunu anlayınca mahkemeye koştu

Cezayir'de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ''yaşadığı şok'' nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, eşine 20 bin dolarlık(55 bin TL) tazminat davası açtığını söyleyen damat, bir sabah uyandığında yanındaki kişiyi tanıyamadığını ve karısının bu kadar farklı görünüyor olmasının onu şaşırttığını anlattı. Öyle ki bir süre eşini, evine giren hırsız sandı. Davacı damat, karısının kendisini dolandırdığını ve psikolojik açıdan mağdur olduğu için kadından 20 bin dolar tutarında tazminat talep ettiğini söyledi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neşe Karaböcek'ten Erdoğan' açıklamaları ses getirecek Yazıklar Olsun… İnternetten Tanışmıştı Ağzını Kapatarak Ormana Götürdü ve… Fatoşun Se-vgilisiyle Kocası Evde Karşılaştı, Sonrası ise. İşte son anket

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Evlilik yarışmasında gelin adayları birbirine aşık olup programı terk etti!