Anasayfa
19 Aralık 2017 ( 4627 izlenme )
Reklamlar

DÜNYA DURDU!.. YUNAN BAKAN'DAN TÜRKİYE'YE AĞIR REST!..

Yunanistan Savunma Bakanı'ndan Kılıçdaroğlu'na: Cevabımız 'gel de al' 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7-8 Aralık’taki Yunanistan ziyareti sırasında ortalıkta görünmemesi nedeniyle Yunan medyasının dikkatini çeken Savunma Bakanı Panos Kammenos, sessizliğini bozdu.

Hürriyet'ten Yorgo Kirbaki'nin haberine göre Kammenos, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçen 11 Aralık’da TBMM’de yaptığı konuşmasına değindi.

Selanik’te konuşan Kammenos;

"O ADALAR BİZİM"

 "Ana muhalefet lideri yine 18 adanın Yunanistan tarafından işgal edildiğini söyledi. En iyi durumda, Uluslararası Hukuk’un ve anlaşmaların hükümlerinden haberi yok. En kötü durumda ise Yunanistan’ın egemenliğinden şüphe ediyor, topraklarımızı talep ediyor" dedi.

"GÜCÜN YETİYORSA GEL DE AL"

Kammenos hemen ardından, Sparta Kralı Leonidas’in MÖ 480 yılında Thermopile geçidinde teslim olup silahlarını bırakmasını isteyen Pers komutan Serhas’a söylediği 'Molon lave' (Gel de al) sözünü tekrarladı.

Kammenos "Cevabımız 'gel de al'dır. Öyle öğrendik. Tarihimiz bunu öğretiyor” diye konuştu

http://bilgeturkhaber.com/yunan-bakan-dan-turkiye-ye-agir-rest

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

UZMANLAR AÇIKLADI! EN İYİ ÖKSÜRÜK ŞURUBUNDAN DAHA ETKİLİ DÜNYA DURDU!.. YUNAN BAKAN'DAN TÜRKİYE'YE AĞIR REST!.. Top mermisine CHP’li belediye başkanının adını yazdılar Raflar Domuz Dolu Ş-o-ke eden açıklama