Anasayfa
12 Ocak 2018 ( 4473 izlenme )
Reklamlar

Dünyanın sonu mu geliyor? Hazırlıklar gün yüzüne çıktı… Dünyanın en zenginleri büyük felakete mi hazırlanıyor?

İNGİLİZ basını, ABD’nin California eyaletinde bulunan ve dünyadaki teknoloji üretiminin merkezi kabul edilen Silikon Vadisi’ndeki milyonerlerin büyük bir kısmının dünyada yaşanabilecek büyük bir felakete karşı hazırlıklara giriştiğini yazdı.
Buna göre teknoloji milyonerleri, dünyanın farklı bölgelerinde hazırladıkları sığınaklara kendilerini korumak için ateşli ve ateşli olmayan silahlar stokluyor.
Multi-milyarderlerin öncelikli tercih ettiği yer ise Yeni Zelanda. Yeni Zelanda’nın Kuzey Kore’den,
terör örgütü DEAŞ’tan, Avrupa ve ABD’deki sosyal gerilimden uzaklığı, ülkeyi sığınmak için ideal 
yer haline getiriyor. Para babaları, bu ülkede hazırladıkları sığınaklara yatırım yapıyor.
ZENGİN-YOKSUL SAVAŞI MI?

Söz konusu tehdidin ne olduğu net olmamakla birlikte, zenginlerin, iç savaştan, nükleer bombalardan ve sosyal çöküşten endişe ettiği ifade ediliyor.
Silikon Vadisi’nin insanlarının en çok korktuğu şey ise yeni teknolojiyle birlikte dünya ekonomisinin altüst olması ve ardından zenginlerle yoksullar arasında büyük bir mücadele başlaması.
Eski Facebook yöneticisi Antonio García Martínez’in Pasifik okyanusundaki bir adada satın aldığı toprak üzerinde, jeneratörler ve güneş pilleri ile donatılmış bir ev inşa ettiği, aynı zamanda da çok sayıda silah satın aldığı iddia ediliyor. 
Oracle’ın kurucusu Larry Ellison da Hawaii’de bir ada satın aldı. Yahoo’nun eski üst düzey yöneticilerinden Marvin Liao, okçuluk dersleri alıyor ve ateşli olmayan silahlardan oluşan küçük bir cephanelik kurmuş durumda.
Anketlere göre Amerikalıların yüzde 22’si, kendi yaşam süreleri içinde dünyanın yok olacağına inanıyor.
Hürriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

OSMANLI TARİHİNDE OĞLANCILIK.. oda tv haberi ALİ KOÇ AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ ! SARAYI TİTRETTİ ! ZARRAB DAVASINDA İŞ BÜYÜYOR... YENİ ŞÜPHELİLER, BANKALAR... Kadınlara fuhuş yaptıran baba, kızına da ...