Anasayfa
21 Ağustos 2018 ( 986 izlenme )
Reklamlar

EMRE KINAY'DAN CESUR ÇIKIŞ! İŞTE BUDUR DEDİRTTİ

Çevre Kirliliği isyanı :  Emre Kınay, sosyal medya hesabından verdiği tepkide şunları yazdı :

"Ben 20 yıl önce geldim Adrasan’a ilk kez geldiğimde aşık oldum doğasına, denizine, deresine, samimiyetine. Köylüsü ile işletmeciler ile ahbap olduk yıllar içinde. 

Deniz aynı, doğa aynı ama bu çöpler o yürüyüş yolu boyunca park etmiş araçlar taaa denizin dibine kadar. Çöpler gördüğünüz gibi otellerin dibinde ’leşş’ gibi kokuyor. 2 gün bekledim bu çöpleri alırlar, günü vardır diye. Bu akşam artık dayanamadım. Var mı ilgilenecek biri? Adrasan Kumluca’ya, bu beldeye lütfen sahip çıkınız. Eski haline döndürün lütfen. Söz veriyorum takipçisi olacağım. Bayramınız mübarek olsun."


☆☆☆☆☆


ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SON DAKİKA DESTEĞİ! TRUMP'U ŞOK EDEN GELİŞME

Sigmar Gabriel: Türkiye için her şeyi yapmalıyız!

Almanya’da koalisyonun büyük ortağı Sosyal Demokrat Parti (SPD) Genel Başkanı Andrea Nahles'in önceki gün “ABD yaptırımlarına karşı Türkiye’nin yanında olmalıyız. Türkiye boş verilecek bir NATO üyesi değil” açıklaması, Almanya’da büyük yankı uyandırdı.

İstikrarsız ve krizle boğuşan bir Türkiye’nin Avrupa ekonomisi için büyük bir tehlike oluşturacağını savunan Alman siyasetçiler, Türkiye’nin bu süreçte yalnız bırakılmaması gerektiğini söyledi. 

TRUMP YANLIŞ YAPTI: Almanya eski Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel “Türkiye’yi Batı’da tutmak için ne gerekiyorsa yapmalıyız” diyerek, Türkiye’ye destek verilmemesi halinde Avrupa’nın geleceğinin risk altına girebileceği uyarısında bulundu. ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye yönelik tutumuna Almanya ve Avrupa'nın destek vermediğine dair Türkiye'ye açık bir mesaj verilmesi gerektiğini vurgulayan Gabriel, “Bence ABD, NATO’nun önemli müttefikleri arasında yer alan Türkiye’ye karşı yapılmayacak bir şey yapıyor” diyerek Trump’ın tutumunu eleştirdi. 

İSTİKRAR ÇIKARIMIZA: Öte yandan, SPD Genel Başkanı Nahles yaptığı açıklamada, Türkiye’nin istikrarlı bir ülke olması ve kurdaki dalgalanmaların durdurulması herkesin çıkarına olur uyarısında bulundu. Başbakan Angele Merkel de dün yaptığı açıklamada Türkiye ekonomisinin yardıma ihtiyacı olmadığını söyledi.

YAPTIRIMLAR AVRUPA’YI RİSKE ATIYOR: Alman Maliye Bakanlığı konuyla ilgili bir rapor hazırladı. Raporda, Alman ekonomisi için en büyük riskin, ABD öncülüğünde başlayan ticaret savaşları olduğu belirtildi. Ayrıca, “İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden bir anlaşma yapmadan ayrılması ve ABD’nin Avrupa’yla büyük bir ticaret hacmine sahip olan Türkiye’ye uygulamış olduğu yaptırımlar, Avrupa ülkeleri tarafından endişeyle takip ediliyor” denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

14 Yaşındaki Küçük Kıza İstismarda Bulunurken Suçüstü Yakalandı İfadesi Pes dedirtti 1 Bardak suya 1 Adet Ceviz İçini Koyun ve Sabaha Kadar Bekletin,Sabah Bu Suyu İçtiğinizde... Hamile Kadın ile Kızına Yaptıkları Kan Dondurdu Beyninizi tüketmekle kalmayıp çağın en kötü hastalıklarına yol açıyor..