Anasayfa
24 Eylül 2018 ( 254 izlenme )
Reklamlar

Engin Ardıç'tan olay yaratacak İsmail Devrim yazısı! Adamın biri

Engin Ardıç'tan olay yaratacak İsmail Devrim yazısı! Adamın biri


Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi yazarı Engin Ardıç, İsmail Devrim ile ilgili olay yaratacak bir yazı kaleme aldı. İşte haberin ayrıntıları

Sabah Gazetesi yazarı Engin Ardıç, İzmit'te intihar eden işçi İsmail Devrim'i tartışma yaratacak ifadelerle hedef alan bir yazı kaleme aldı.
Devrim'den 'adamın biri' diye söz eden yazar Engin Ardıç, “Oturduğu ev kendisine aitmiş, hiçbir borcu da yokmuş. Öyleyse? Kaçmış. Hayattan kaçmış. 'Ben ölürsem bu çocuk ne yer ne içer?' diye de düşünmemiş. Demek ki pantalon bahane, muhalefet şahane...” ifadelerini kullandı.
Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, İzmit'te oğluna okul pantalonu alamadığı için intihar eden işçi İsmail Devrim'le ilgili tartışma yaratacak bir yazı kaleme aldı.
"Pantol neyin" başlıklı yazısında İsmail Devrim'i hedef alan Ardıç, "İzmit'te adamın biri liseye giden oğluna okul pantalonu alamadığı için kendini asmış" derken, iş kazası nedeniyle çalışamayan Devrim'e ilişkin, "Valilik 'haber yalandır, adamın intiharı psikolojik nedenlere dayanıyor' demiş. Elbette psikolojik. Çünkü işsizmiş. Trafik kazası geçirmiş, çalışamıyormuş. Fakat oturduğu ev kendisine aitmiş, hiçbir borcu da yokmuş. Öyleyse? Kaçmış. Hayattan kaçmış. 'Ben ölürsem bu çocuk ne yer ne içer?' diye de düşünmemiş. Demek ki pantalon bahane, muhalefet şahane..." dedi.
Geçtiğimiz hafta havalimanı işçilerini de hedef alan Ardıç, "Servis otobüsleri geç kalıyormuş, işçiler yağmur altında bekleşiyorlarmış. Yatakhanede tahta kurusu varmış. Bizim okulda da vardı" demiş, işçilerin eylem yapması durumunda polisi göreve çağırmıştı.
siyasetcafe.com Kaynak: Engin Ardıç'tan olay yaratacak İsmail Devrim yazısı! Adamın biri

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Raflar Domuz Dolu Ş-o-ke eden açıklama Levent Gültekin'den Gündeme Bomba Gibi Düşen Yazı 'Erdoğan seçimi kaybetse de gitmez' şeklinde bir görüş var ortalıkta... AK Parti’den CHP ile ilgili bomba iddia Şeyh c.nsel organını nur çeşmesi olarak adlandırıp Şeyh muzu Muz öpme meselesi