Anasayfa
25 Eylül 2018 ( 1043 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’a şok ölüm tehdidi!

Amerika Birleşik Devleti tarafından beslenen ve binlerce TIR silah, cephaneyle donatılan terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'ye bağlı teröristler, Erdoğan’ı ölümle tehdit ettiler.

YPG terör örgütü, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın bu ay sonunda yapacağı Almanya ziyareti öncesi ülkedeki destekçilerine çağrı yaparak "Berlin'i yak, Erdoğan'ı öldür" mesajı gönderdi.

Fotoğraflı mesaj, ABD ve YPG'nin terör estirdiği Suriye'nin kuzeyinden gitti.

Suriye'nin kuzeyinde terör estiren ABD destekli terör örgütü YPG, Türkiye'yi tehdit etmeye devam ediyor.

Bölgedeki terörist grupların sosyal medyada yaptığı bir paylaşım, ABD güdümündeki terör örgütünün yeni hedefini ortaya koydu. Fotoğrafta, yüzleri kapalı, ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan teröristlerin bir duvarın arkasında sıralandığı görülüyor.

TERÖRİSTLER TARİH VE YER GÖSTERDİ

Önlerinde bulunan duvarda ise, İngilizce "Erdoğan'ı öldür" Almanca "Faşizme ölüm" yazıyor. Aynı tehditler, Türkçe olarak da duvara yazılırken, duvardaki başka bir detay dikkat çekiyor.

Teröristlerin yazdığı "Berlin'i yak! 28-29/9" mesajı, bu tehdidi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 27-29 Eylül'de yapacağı Almanya ziyareti için yaptıklarını ortaya koyuyor. Almanya PKK'yı terör örgütü listesinde tutsa da, teröristlerin bu ülkede rahatça örgütlenebildiği ve sokak eylemleri düzenleyebildiği biliniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uykusundan Uyandırdı Ağzını Bağlayıp Kabusu Yaşattı…Hemde Çocuklarının Gözü Önünde! MUSTAFA SARIGÜL SESSİZLİĞİNİ BOZDU! Dikkat çeken kurultay mesajı şeyh 5 erkek çocuğa kabusu yaşattı! Skandal savunma ERDOĞAN TAHSİLİNİ AÇIKLADI..YER YERİNDEN OYNADI..İŞLER KARIŞIYOR !