Anasayfa
20 Mart 2018 ( 6544 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞAN'DAN BÜYÜK SATIŞ!.. BAHÇELİ ŞOKTA!

ERDOĞAN: “YEREL SEÇİMDE İTTİFAK YOK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlerde ittifaka kapıları kapatarak, "Gönüllü işbirliği olabilir" ifadelerini kullandı.

"GÖNÜLLÜ İŞBİRLİĞİ OLABİLİR"


İstanbul'daki vekillerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yerel seçimlerde ittifak olur mu?" sorusuna, "yerelde gönüllü iş birliği olabilir" şeklinde cevap verdi.

"DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ"

Seçimlerde parti olarak çok çalışmaları gerektiğini söyleyen Erdoğan, "Yapılacak olan bu seçimler için çok fazla çalışmalıyız, sahada olmalıyız ve çalmadık kapı bırakmamalıyız" ifadelerini kullandı.

"ERKEN SEÇİM YOK"

Erdoğan, milletvekilleriyle yaptığı toplantıda erken seçim iddialarıyla ilgili olarak ise, “Seçimler Mart ve kasım 2019’da” diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ


HSYK AÇIKLADI... ANKARA'DA DEPREM!..
ZAMANSIZ HAKİM VE SAVCI ATAMASI

Hakim ve Savcılar Kurulu kararnamesiyle 356 hakim ve savcının görev yeri değişti.

3256 HAKİM VE SAVCI

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 20/03/2018 Tarihli ve 426 Sayılı Adli Yargı Kararnamesi 326, Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 20/03/2018 Tarihli ve 427 Sayılı İdari Yargı Kararnamesi ile de 30 hakim ve savcının görev yerleri değişti.

Kaynak: İHA
http://bilgeturkhaber.com/hakim-ve-savcilar-kurulu-kararnamesiyle-356-hakim-ve-savcinin-gorev-yeri-degisti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FACEBOOK'TA BUNU YAPAN 1 YILA KADAR HAPİSLE CEZALANDIRILABİLİR HELAL OLSUN DEDİRTEN YAZI YSK'DA İNANILMAZ DÜZENLEME!.. İngiltere’de yayınlanan Financial Times (FT) gazetesi, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yayınladığı başyazısında dikkat çeken değerlendirmelere yer verdi. TÜRK DEMOKRASİSİ İÇİN KABUS”