Anasayfa
15 Mart 2018 ( 406 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞAN'DAN DÜNYAYA SAVAŞ... ŞOK SİNYAL!..


Kimsenin savaştan mavaştan korktuğu yok... Madem söz konusu vatan!.. Ancak aklımızı kurcalayan "madem bu ABD düşman diyorsun, o halde neden İncirlik açık ve neden daha dün 7 Milyar dolarlık uçak satın alıyorsun" diye sorarlar... Perhiz varsa turşu ona göre olmalı değil mi?


Erdoğan: “BU 3’NCÜ DÜNYA SAVAŞI”

Afrin harekatıyla ilgili konuşan Erdoğan, "Amerika'nın burada sınırı mı var? Ne işi var onların burada? Sayın Tillerson'a da özellikle anlattım. Bunları buraya neden getiriyorsunuz? İnanır mısınız ses yok." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

“EY AMERİKA”

“Ey Amerika bak bunlar PKK'nın ta kendisidir. PKK'yı terör örgütü olarak tanıyorum diyorsun senin subayın onunla kol kola benim askerimle savaşıyor. Geri adım yok sonuna kadar.  Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3 bin 486'ya çıktı. Afrin'e girdik giriyoruz, yaklaştık.”

"TILLERSON'A ÖZELLİKLE ANLATTIM, SES YOK”


“Amerika'nın burada sınırı mı var. Ne işi var onların burada? Koalisyon güçleri kimle hareket ediyor. Söyleyeyim YPG ile. Onların bu kadar silah mühimmat getirdikleri yere biz Kızılayımız, AFAD ile insani yardım taşıyoruz, aramızdaki fark bu. Sayın Tillerson'a da özellikle anlattım. Bunları buraya neden getiriyorsunuz? İnanır mısınız ses yok.”

“”3’NCÜ DÜNYA SAVAŞI”


“ABD, Suriye'de 20 üst kurdu. Niye kuruldu bunlar? Akla ilk gelen Türkiye ve İran. Herhalde Rusya değil. O 3. Dünya Savaşı anlamına gelir.”

Kaynak: Ajanslar

http://bilgeturkhaber.com/erdogan-dan-dunyaya-savas-sinyali

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ses kaydı yayınladı: - Önce parmakları koparıldı, sonra kafası kesildi. Bakanlık duyurdu Dünya Sağlık Örgütü, 2020 yılında hangi hastalığın en çok görüleceğini açıkladı!!!! Selçuk Yöntem’den Meclis’e Atatürk tepkisi