Anasayfa
01 Ocak 2018 ( 4722 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞAN İŞARET ETTİ... GÜL'Ü AĞIR VURDULAR!..

ÇAMLI: KOMİK İNGİLİZ...

"Erdoğan’ın yakınındaki AKP’li vekil Abdullah Gül’ü bu fotoğrafla vurdu"

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, 696 sayılı KHK’da yer alan ve sivillere yargı muafiyeti getiren düzenlemeye tepki göstermesinin yankıları hala sürüyor.

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP milletvekilleri ve köşe yazarları, Gül'ü eleştirmeyi sürdürüyor. Son eleştiri de AKP'li Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'dan geldi.

AKP’Lİ ÇAMLI GÜL’Ü HEDEF ALDI: KOMİK İNGİLİZ!..

Çamlı, Twitter hesabından Gül'ün frak giydiği bir fotoğrafını paylaşarak, “Dağına göre kar veriyor adına kurban olduğum Rabbim, ya beni o zaman Cumhurbaşkanı yapsaydı, vaziyeti idare edeyim felan diyemez Ölürdüm de giremezdim şu komik İngiliz kıyafetine..!” ifadelerini paylaştı.

Fotoğrafta Gül’ün yanında, Ahmet Böken, Faruk Mercan ve Abdullah Abdülkadiroğlu gibi FETÖ’cülerin de olması mesaj olarak yorumlandı.

İşte o paylaşım:Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ülke Bunuda Gördü ! Sata Sata Elde Birşey Kalmayınca Akp Şimdide Dikili Agaçları Satılıga Çıkardı !... İngilizlerden olay iddia! '3. Dünya Savaşı silahı' AKP 3 BÜYÜKŞEHİRİ KAYBEDERSE TEK ADAM REJİMİ DEĞİŞİR' Yılmaz Özdil'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müthiş destek