Anasayfa
15 Ağustos 2018 ( 231 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞANDAN KRİTİK TELEFON..BAKIN KİMİNLE ANLAŞTI !

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Başbakanı Angele Merkel ile telefonda görüştü. İki lider Eylül sonundaki görüşmelerine değinirken, Alman ve Türk ekonomiden sorumlu bakanlarının önümüzdeki günlerde biraraya gelmeleri konusunda anlaştılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre bugün gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkiler ve başta Suriye olmak üzere bölgesel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Güncel gelişmelerin ele alındığı görüşmede, iki liderin Eylül sonunda Berlin’de

gerçekleştirecekleri buluşmaya da değinildi. İki liderin önümüzdeki günlerde, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Almanya’nın Maliye ve Ekonomi bakanlarının bir araya gelmeleri konusunda mutabık kaldıkları öğrenildi.

MERKEL'DEN TÜRKİYE EKONOMİSİ MESAJI
Şansölye Merkel, görüşme vesilesiyle, Türkiye ekonomisinin güçlü olmasının Almanya açısından da önemli olduğunu vurguladı. Görüşmede iki lider, Türkiye-Almanya arasındaki işbirliğinin karşılıklı üst düzey ziyaretler ve temaslarla daha da güçlendirilmesi konusundaki kararlılıklarını da teyit ettikleri belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TIRNAKLARINIZ SOYULUYORSA İŞTE GERÇEK SEBEP Beyninizi tüketmekle kalmayıp çağın en kötü hastalıklarına yol açıyor... şok açıklamalar... GÖKÇEK İNGİLİZ İSTİHBARATI İLE Gökçek Şimdi de İnce’ye Sardı!