Anasayfa
15 Ağustos 2018 ( 225 izlenme )
Reklamlar

ERDOĞANDAN KRİTİK TELEFON..BAKIN KİMİNLE ANLAŞTI !

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Başbakanı Angele Merkel ile telefonda görüştü. İki lider Eylül sonundaki görüşmelerine değinirken, Alman ve Türk ekonomiden sorumlu bakanlarının önümüzdeki günlerde biraraya gelmeleri konusunda anlaştılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre bugün gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkiler ve başta Suriye olmak üzere bölgesel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Güncel gelişmelerin ele alındığı görüşmede, iki liderin Eylül sonunda Berlin’de

gerçekleştirecekleri buluşmaya da değinildi. İki liderin önümüzdeki günlerde, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Almanya’nın Maliye ve Ekonomi bakanlarının bir araya gelmeleri konusunda mutabık kaldıkları öğrenildi.

MERKEL'DEN TÜRKİYE EKONOMİSİ MESAJI
Şansölye Merkel, görüşme vesilesiyle, Türkiye ekonomisinin güçlü olmasının Almanya açısından da önemli olduğunu vurguladı. Görüşmede iki lider, Türkiye-Almanya arasındaki işbirliğinin karşılıklı üst düzey ziyaretler ve temaslarla daha da güçlendirilmesi konusundaki kararlılıklarını da teyit ettikleri belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

VÜCUDUN İKİNCİ BEYNİ SAYILAN BAĞIRSAKLARIMIZI BİLE BİLE BÖYLE ÇÖKERTİYORUZ! DOKTORUN AÇIKLADIĞI ALIŞKANLIK ŞOK ETTİ! Yılmaz Özdil Chp'yi karıştırdı.. partiden ihraç edildiler Ünlü oyuncu gözyaşları içinde itiraf etti: İç çamaşırımın içine sıkıştırıyordum! Şok olacaksınız… Vücudumda 60’dan fazla çizik ve bir çok yara izi var Akşener'in Açıklaması Sosyal Medyada Hızla Yayılıyor!