Anasayfa
31 Temmuz 2018 ( 336 izlenme )
Reklamlar

Erdoganı kızdıan yorum..Ertugrul özkök Filistin kararına yönelik yorumu

ÖZKÖK'ÜN TÜRKİYE'NİN FİLİSTİN KARARINA YÖNELİK YORUMU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I KIZDIRACAK..

CNN Türk canlı yayınında konuşan Özkök, Türkiye'nin mazlum diye bakıp Filistin'e koşulsuz bir şekilde destek vermesinin yanlış olduğunu savundu.
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yapılan tarihi oylamada, ABD Başkanı Donald Trump'ın aldığı Kudüs kararının hukuksuz olduğu kabul edildi.

BM'de alınan karar; CNN Türk canlı yayınında Ertuğrul Özkök tarafından değerlendirildi.

BM'NİN KARARI ÖNEMLİ DEĞİL
BM'de alınan kararın o kadar da önemli olmadığını belirten Özkök, BM'nin Kıbrıs sorununu da çözemediğini hatırlattı.

"TÜRKİYE'NİN FİLİSTİN'İ DESTEKLEMESİ YANLIŞ"İsrail-Filistin krizinde Türkiye'nin politikalarını eleştiren Ertuğrul Özkök, "Bana göre; Türkiye bundan sonra daha yumuşak bir politikayla İsrail ve Filistin arasındaki bu sorunun çözümüne katkıda bulunmalı. İsrail'e karşı bu sert uyarıların biraz Filistin'e de yapılması lazım. Filistin hiç arızası olmayan bir toplum değil orada. Sadece mazlum diye bakıp, Türkiye'nin Filistin'i koşulsuz desteklemesi yanlıştır." şeklinde konuştu.

*******

Erdoğan'a Diktatör Dedi..Sonu Bakın Ne Oldu !
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a diktatör diyen sunucu kovuldu. İşte flaş haberin ayrıntıları 

Tayland’da Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'a diktatör diyen ünlü sunucu Phitaphon Eariyakun’un kovulduğu öğrenildi.Tayland’da Digital TV 28 dijital televizyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ‘diktatör’ nitelendirmesinde bulunan sunucu Phitaphon Eariyakun’u görevden uzaklaştırdı.

Eariyakun, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in ırkçılık ve ayrımcılık yapıldığı gerekçesiyle Almanya Milli Takımı'nı bırakmasının konu alındığı spor programı sırasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "1000 odalı saraylar inşa eden, seçimlerde hile yapan ve gazetecilere baskı yapan diktatör" nitelendirmesinde bulundu.

SUNUCUNUN CEZALANDIRILMASINI TALEP ETTİLER

Tayland'da faaliyet gösteren Barış için Müslümanlar Vakfı, sunucunun cezalandırılmasını talep etti. Skandalın patlaması üzerine, Digital TV 28 dijital televizyonunun parçası olduğu Tayland Üçüncü Ulusal Televizyonu medya holdinginin yetkilileri, Eariyakun'un görevini askıya alarak sunucuyu Türkiye'nin Tayland Büyükelçiliği'ne götürdü.Eariyakun, kullandığı ifadeden dolayı şahsen Türkiye'nin Bangkok Büyükelçisi Evren Dağdelen Akgün'den özür diledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Halkbank olayının arkasında ne var Erdoğan-Mısıroğlu ilişkisinde 42 yıllık sır TRT kanalında skandal sözler 80 tane ATATÜRK eder.. Ankara'yı hareketlendirecek anket!