Erol Mütercimler'den korkutan açıklama! Erdoğan seçimi kaybederse ....

83319 izlenme24 Mayıs 2018
Reklamlar
Ayrıca darbe üzerinedd bir acıklaması mevcut
İşte o açıklaması
Cumhuriyet gazetesinden

Darbe girişimi başarısızlık üzerine kuruldu, bu bir iç savaş denemesiydi'

Emekli Binbaşı Erol Mütercimler, "Darbe girişimi başarısızlık üzerine kuruldu. Bu bir iç savaş denemesiydi" dedi.

Darbe girişimi sonrası kamu kurulularında operasyonlar başladı.  RS FM'de konuşan emekli Binbaşı Erol Mütercimler, "Darbe girişimi başarısızlık üzerine kuruldu. Bu bir iç savaş denemesiydi" dedi. Mütercimler, Cemaatin TSK içine nasıl sızdığını da anlattı.

'ŞİMDİ GÜNAH ÇIKARMASINLAR'

RS FM'de Yavuz Oğhan'ın hazırlayıp sunduğu 'Bidebunudinle'de konuşan Mütercimler, "Şimdi günah çıkarmasınlar, askeri birlikte kimin ne olduğu bilinir" dedi. Cemaatçilerin konuşlanma yeri için istihbarat birimlerini seçtiğini söyleyen Mütercimler şöyle konuştu: 

"Her askeri birlikte kimin ne olduğu bilinir. Hele deniz ve havva kuvvetleri küçücük yerledir. İnsanlar biraradadır. Hakkınızda üçlü istihbarat alırlar. Genelkurmay emir subayı seçmiş, Cumurbaşkanı’na yaver vermiş. Bütün kuvvet komutanlarının yaverlerine, özel kalemlerine bakın. Hepsi kurmay subay, hepsi FETÖ’cü. Kendi içlerine giren adamlardan haberleri yok. Neden? Çünkü yıllar yılı istihbarat Dairesi’ne FETÖ’cüler yerleştirildi. Onlarla ilgili olumlu rapor verildi. O rapor ve terfilerin altında Necdet Özel’in, İlker Başbuğ’un ve Yaşar Büyükanıt’ın imzası var. Şimdi Özel, kanal kanal gezip günah çıkarıyor. Biz bu tarz yuvalanmalar olduğunu söyledik. Allah'ın bir kulu da çıkıp nedir bu demedi?”


'NATO, TÜRK ORDUSU'NDA SOLCU SUBAY İSTEMEZ'

"Türk Ordusu, NATO ordusudur. Yapılanmasının stratejik kararlarını Pentagon ve Brüksel verir. Subayların sol, sosyalist ve Kemalist olması istenmez. NATO Atatürkçülüğü dediğimiz sağcı Atatürkçülük tercih edilir. Öte yandan subay kadrosunun yüzde 85’i köylü, işçi çocuğudur. Geri kalan yüzde 15’in yüzde 9,9'u memurdur. Çok çocuklu ailelerin çocuklarıdır."


'İSLAMİ KESİME HİÇBİR DÖNEM DOKUNULMADI'

9 Mart ve 12 askeri darbelerinde sosyalist, sosyal demokrat ve Kemalist kesimin yok edildiğini; ancak İslamcı kesime dokunulmadığını belirten Erol Mütercimler, 1994 yılında cemmatçilere ilişkin Donanma Komutanlığı tarafından verilen rapora rağmen, siyasi hesaplar uğruna duruma müdahale edilmediğini söyledi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

GERDEK GECESİ EŞİNE ‘BAKİRE DEĞİLİM’ DEYİNCE… ORTAYA ÇIKAN İĞRENÇLİK…! Türkiye’nin Dansöz Tarihi ERDOĞAN'IN A TAKIMI'NDAN O İSİMLER GİDİYOR! BU İKİLİ BİR ARAYA GELDİĞİNDE ÖKSÜRÜK VE BRONŞİT İÇİN İLAÇ GİBİ OLUYOR...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Barış Yarkadaş'dan Rahiple ilgili korkutucu iddia!