Anasayfa
08 Ağustos 2018 ( 719 izlenme )
Reklamlar

Eşcinselliği “tedavi etmek için” hastalarıyla ilişkiye girdi

Kanada'da 72 yaşındaki bir psikoloğun, eşcinsel hastalarını "tedavi etmek" iddiasıyla kendileriyle ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Doktorun, soruşturma sonucunda lisansını kaybedeceği ifade ediliyor.


Kanada’nın Toronto şehrinde psikolog Melvyn Iscove’un (72) eşcinsel hastalarıyla ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Iscove hakkındaki iddialar 2000’li yılların başına kadar gidiyor. Doktor ise bu iddiaları reddediyor.

Doktorun soruşturmasını yürüten komite tarafından yapılan açıklamada, konuyla ilgili görüşülen hastaların ilişkiye girmeyi terapinin bir parçası sandığına vurgu yapıldı.

Doktorun suçlu bulunması halinde, mesleki lisansı elinden alınacak.

☆☆☆


ABD ordusunda çıplak fotoğraf skandalıABD ordusunda çıplak fotoğraf skandalında ikinci dalga yaşandı. Kadın askerlere ait yeni fotoğrafların yayılmaya başlaması sonrası soruşturma başlatıldı.


ABD ordusunda geçtiğimiz yıl patlak veren çıplak fotoğraf skandalında yeni bir gelişme yaşandı.

Deniz kuvvetlerinde başlayan skandalda, yaklaşık 30 bin kadın askere ait 131 bin fotoğraf başta Facebook olmak üzere birçok internet sitesinde yayılmıştı.

Skandalın üzerinden bir yıl geçerken, son günlerde kadın askerlere ait yeni fotoğrafların paylaşılmaya başlandığı öğrenildi.

Facebook’ta iki hafta önce ortaya çıkan ‘Blame Marines United’ adlı grup ordu mensuplarına ait kareler yüklemeye başladı.

Olayın fark edilmesi sonrası #NotInMyMarines etiketiyle bir çağrı başlatılırken, Facebook sayfası şikayetler sonrası kapatıldı.

Savunma Bakanlığı konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.


Sözcü


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SOBA YOK, KÖMÜR YOK Yılmaz Özdil'den flaş yazı...Mutlaka okuyun! 1977 Yılında Bir Bebeğin Hayatını Kurtardı – 38 Yıl Sonra Facebook’taki Fotoğrafı Görünce Çok Şaşırdı MAFİA MEDİCAL İŞ BAŞINDA: “KANSERİN ÇARESİNİ BULAN BİR DOKTOR DAHA ÖLDÜRÜLDÜ.