Anasayfa
08 Ekim 2018 ( 92237 izlenme )
Reklamlar

Eşinizden niçin boşanmak istiyorsunuz?” Kadın:– “S.ks nedir bilmiyor!” demiş.

Kadın boşanma avukatına gitmiş, “Kocamdan boşanmak istiyorum” demiş.Boşanma avukatı sormuş:– “Eşinizden niçin boşanmak istiyorsunuz?” Kadın:– “Seks nedir bilmiyor!” demiş.Boşanma avukatı:– “Ne kadar zamandır evlisiniz?”

Kadın:– “12 senedir”Boşanma avukatı:– “Eşinizin seks hakkında birşey bilmediğini yeni mi fark ettiniz, daha önce fark edemediniz mi?”Kadın:– “Hayır. On gün önce evde yalnızken o kurye delikanlı bana pizza getirene kadar fark edememiştim!!!”

BONUS FIKRA:

Çoban su kenarında koyunları otlakırken, bir ağacın altında bikini ile güneşlenen fransız turisti görmüş, adam zaten dağda ve yalnız,dayanamamış kadına tecavüz etmiş. Ama ne tecavüz defalarca ve satlerce…Fransız turist soluğu jandarma da almış. Jandarma çobanı yakalamış,getirmişler karakola ifadesin alıyorlamış. Fransız turist demiş ki: “Böylebir erkek ben asla görmedim, şikayetci değilim ama benimle birlikte.Fransaya gelirse”..

Adam demiş”Ben nasıl gelirim, koyunlar var, çoluk çocuk var, gelemem”Kadın ısrar ediyormuş, gelmezse hapse atacaklar.Adam sonuda demiş ki; “Benim bir kardeşim var, o bekar onu alıp götür”Fransız turist sormuş; “O da senin gibi mi? yani güçlü kuvvetli erkekmi?”Çoban “Valla bilmiyorum ama 2 sene evvel bir ayıya tecavüz etmişti, ayı 2 senedir hala bal getirir

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdülhamid hayranlarına belgelerle yanıt verdi: Türkiye'nin iki katı! Şevket Altuğ "sizi neden göremiyoruz?" sorusuna tokat gibi cevabı İnanması zor ama gerçek Gelinin annesi o geceyi zifaf gecesini izliyor Patates Soğan Kavgası, Genç Çiftin 15 Günlük Evliliğini Bitirdi