Eski AKP Milletvekilinden Abdullah Gül ile ilgili şok iddia

4999 izlenme11 Kasım 2018
Reklamlar

Eski AKP Milletvekilinden Abdullah Gül ile ilgili şok iddia

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin eski Milletvekili gündem oluşturacak Abdullah Gül iddiasında bulundu. İşte haberin ayrıntıları ve görüntüler;

AK Parti’nin eski Milletvekili Emin Şirin katıldığı televizyon programında çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

Ergenekon sanığı ve AKP ilk dönem Milletvekili Emin Şirin, 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün yakında eski bir AYM Başkanı'nı yanına alarak ülkeyle ilgili fikirlerini paylaşacağını ifade etti.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'ya konuşan Nazlı Ilıcak'ın eski eşi, Ergenekon sanığı ve AKP ilk dönem Milletvekili Emin Şirin, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yakında eski bir Anayasa Mahkemesi Başkanı'nı yanına alarak ülkeyle ilgili fikirlerini paylaşacağını söyledi.

Emin Şirin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kriz yaşayan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, sık sık ülkenin gidişatından memnun olmayan insanlarla toplantı yaptığını, yakında Gül'ün açıklama yapacağını söyledi.

Emin Şirin, AKP'ye karşı yeni bir oluşum başlatacağı ileri sürülen 11. Cumhurbaşkanı Gül ile ilgili şu çarpıcı bilgileri paylaştı:

"Duyduklarımızı bilgi olarak söylüyorum. Çok sık bazı toplantılar yaptığı, memleketin gidişatından memnun olmayanlarla sık sık bir araya geldiği ve artık onlara da bir tavır ortaya koyduğu, durumdan memnun olmadığını anlattığı, AB kriterlerinden uzaklaşılmaması gerektiğini söylediği, hukuk devletinden uzaklaşılmaması gerektiğini söylediğini söylüyorlar. Hatta yakın zamanda da yanında bir eski Anayasa Mahkemesi başkanı ve eski bir Bakan alıp açıklama yapacak."

İşte Emin Şirin’in canlı yayındaki açıklamaları; yukarıda videoda 

Kaynak: Eski AKP Milletvekilinden Abdullah gül ile ilgili şok 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alınacak Ders ÖLÜMSÜZ BİR AŞK... ZEYNEP & KÂMİL Ceviz yapraklarını kaynatıp suyunu içerseniz…... Soner Yalçın Uyardı Öleceğiz...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye’nin Dansöz Tarihi