Anasayfa
24 Eylül 2018 ( 2329 izlenme )
Reklamlar

Eve Döndüğümde Sen Olma

Adam elindeki son 500 dolarla kumar oynamaya karar verir ve Las Vegas’in yolunu tutar… Ve inanılmaz bir talih; tam 3 milyon dolar kazanır.Hemen otel yönetiminin kendisine tahsis ettiği kral dairesine çıkar ve karısına telefon eder:
– Hayatim, evde misin?
– Evet kocacığım.
– İyi. Hemen hazırlan o zaman. Çabuk bavulunu hazırla. Kumarhanede tam 3 milyon dolar kazandım.Kadın sevinç dolu bir çığlık atar:
– Ayyyyyyyyyyy harikasın!! Hemen hazırlanıyorum..


Peki ama nereye?
Paris?; Karayipler?; Acapulco?; Güney Amerika?…
Adam cevap verir:
– Umurumda değil. Sadece eve döndüğümde çoktan gitmiş ol.
Bonus Fıkra:
Son model bir Ferrari otobanda süratli bir şekilde ilerlerken, yanından daha hızlı bir şekilde bir Anadol geçmiş. Sürücü şaşkın bir şekilde onu izlemiş, ama Anadol çok kısa bir süre içinde gözden kaybolmuş.
Bir süre gittikten sonra, yol kenarında Anadol şoförünün aracın altında uğraştığını görmüş. İçinden “O araçla o kadar hızlı gidersen, böyle yolda kalırsın işte!..” diyerek yola devam etmiş. Birkaç dakika sonra aynı Anadol, arkadan yetişmiş ve çok hızlı bir şekilde Ferrariyi sollayıp geçmiş.
Arkada kalan Ferrarinin sürücüsü hayret ve şaşkınlık içinde bakakalmış. Bir süre gittikten sonra, Anadolu yol kenarında görmüş. Anadolun sürücüsü yine aracın altında uğraşıyormuş. Ferrari sürücüsü, “Oh olsun sana!..” diyerek, tam gaz yola devam etmiş.
On dakika ya olmuş, ya olmamış, aynı Anadol yine arkadan yetişmiş ve tam gaz giden Ferrariyi sollayıp geçmiş. Ferrari sürücüsü arkadan yetişmek için gazlamış, ama Anadol gözden kaybolmuş.
“Yahu bu nasıl olur?” diye düşüne düşüne giderken, Anadolu yine yol kenarında görmüş ve sürücüsü de aracın altında bir şeyler yapıyormuş. Ferrari sürücüsü arabayı durdurup Anadolun altında uğraşan adamın yanına gelmiş:
– Kolay gelsin.
– Sağol, teşekkür ederim.
– Madem sürekli arıza yapıyor, neden hızlı gitmeye çalışıyorsun? Bu arabanın bir limiti var, sen de o limite uyarsan hiç bir sorun çıkmaz.
– Yok be kardeş, arabanın problemi hızlı gitmem falan değil, sabahtan beri uğraşıyorum; nedense bu mereti bir türlü ikinci vitese geçiremedim!.
Kaynak: gülmekten geberdim

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kandaki İltihabı Bu Ev Yapımı Karışımla Yok Edin IŞİD’li kadınların doğumuna giren Ebe, yaşadığı korkunç olayları anlattı..! İnsan Değil Bu Aşağlıklar..! Devamını okuyunuz ve paylaşınız…. O kadın dehşeti anlattı! Kurtulmak için yaptım