Anasayfa
02 Ağustos 2018 ( 1213 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal'dan bomba iddia! Erdoğan seçim yapmak zorunda kalacak

Fatih Portakal'dan bomba iddia! Erdoğan seçim yapmak zorunda kalacak


 

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, Anıtkabir ziyaretinde omuz omuza çarpıştığı görüntüler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki şura üyeleri, Anıtkabir ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Anıtkabir ziyareti bittikten sonra araçlarına geçerken omuz omuza çarpıştı.

Sosyal medya kullanıcıları Süleyman Soylu'nun Berat Albayrak'a bilerek omuz attığı yorumunda bulundu.

Fatih Portakal'dan bomba iddia!

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, omuz omuza çarpıştığı görüntüler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Portakal ise, Twitter hesabı üzerinden Erdoğan'ın seçim yapmak zorunda kalacağını söyleyerek, şu açıklamaları yaptı;

Bu yolumdan çekil omuzlaşması olmus! Birkaç ay önce de grupta yer kaosu yaşanmıştı. Böyle giderse #CBErdoğan seçim yapmak zorunda kalacak. Damat mı, şahin bakan mı?


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekliye müjde! Maaşlara ek zam geliyor Anadolu Ajansı ATATÜRK'ün VASİYETİ'ni açıkladı' Metin Feyzioğlun'dan şok eden sözler...Bakın gelecek olan aftan kimler yararlanacak.... Öz Oğluna T.cavüz Eden Anneden Kan Donduran İfade! Yok Artık...