Anasayfa
05 Ekim 2018 ( 646 izlenme )
Reklamlar

Fenerbahçe'de deprem! 3 yıldız kadro dışı

Fenerbahçe'de deprem! 3 yıldız kadro dışı
Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Aatıf ve Dirar süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. A takım teknik heyetinden de Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollar ayrıldı.

Fenerbahçe'de futbolcular Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar, süresiz kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe Kulübü, teknik heyetten Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırırken, futbolcular Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar'ı süresiz kadro dışı bıraktı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda;

Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır.

Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Makam Aracı Yok, Maaşı Işçiden Az..bu haberi paylaşalım adam gibi adam görsünler Kalp Krizi Anında Sakın O Hareketi Yapmayın! Devlet Bahçeli “Tekeden süt sağılmaz Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı Olamaz” Yeni dönemin ilk gözaltısı: Usta sanatçı emniyette