Anasayfa
13 Mart 2018 ( 1609 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. ÇAĞLAYAN DÖNDÜ... AKP ŞAŞIK!. Eee... Şimdi bu iş ne iş?

ÇOLAK: “ZAFER ÇAĞLAYAN AKP’YE GERİ DÖNDÜ”

Yeniçağ yazarı Batuhan Çolak, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın AK Parti resmen geri döndüğünü yazdı. Çolak, "Büyük kongre delegesi' olarak Erdoğan'ın onayıyla AKP'ye döndü" dedi.

Çolak'ın "Zafer Çağlayan geri döndü!" başlığıyla (13 Mart 2018) yayımlanan yazısından ilgili bölüm şöyle:

“17/25 VAKASI”

“17-25 Aralık süreci... Savcısından, emniyet müdürüne, polisinden valisine kadar kimler işin içindeyse ya tutuklandılar ya da açığa alındılar .Bu sırada evlerden çıkan paraların FETÖ tarafından yerleştirildiği iddia edildi. Ancak evlerdeki paraların faiziyle birlikte sahiplerine iade edilmesi bu iddiaların gerçek dışı olduğunu kanıtladı. İkinci gerçek ise savcıların FETÖ bağlantılı olduklarıydı. O günlerde telefon kayıtları, konuşmalar ortalığa saçıldı. 4 Bakan görevden alındı.”

“ÇAĞLAYAN AKP’DE”

“Geçtiğimiz hafta sonu ulusal basının gözünden çok önemli bir olay kaçtı. Zafer Çağlayan, "Büyük kongre delegesi" olarak AKP'ye resmen geri döndü, hem de Erdoğan'ın onayıyla!”

“ÇAĞLAYAN 2’NCİ SIRADA DELEGE”

“AKP Mersin 6. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak giren Cesim Ercik il başkanı seçildi. Büyük kongre için 19 kişilik asil delege listesinin ilk sırasında İl Başkanı Ercik, ikinci sırasında Zafer Çağlayan, üçüncü sırasında ise Kürşad Tüzmen var!”

“ERDOĞAN’IN BOZKURT İŞARETİ YAPTIĞI GÜN”

“Çağlayan'ın yanı sıra eski bakanlardan Tüzmen de yeniden AKP'deydi. Protokolde de en ön sıraya oturtuldular. Hemen yanlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kabinenin önemli isimleri oturuyordu. Erdoğan'ın Bozkurt yaptığı yer de AKP kongresinin yapıldığı spor salonunun önüydü. Yani biz bozkurta bakıp, tartışırken içeride böylesine önemli bir gelişme yaşanıyordu."

“ŞİMDİ NE OLACAK”

“Peki AKP'liler bu konuda ne düşünüyor? Üzerinde bu kadar tartışmaların olduğu bir isim teşkilatta nasıl karşılanacak?”

Kaynak: Yeniçağ


http://bilgeturkhaber.com/flas-caglayan-dondu-akp-sasik

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meclis başkanlığı, Maraş katliamı önergesini iade etti! Mutfaktan Aldığı Bıçak Sonrası… Ailesi Son Kez Tabutu Açtırdı Ve Gördükleri Olay Karşısında Herkes ŞOK Oldu! SON DAKİKA… SARRAF DAVASINDA GİZLİ DOSYA!..