Anasayfa
21 Mart 2018 ( 6309 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. ERDOĞAN GİDİCİ...

ERDOĞAN: “ÖNCE BEN GİDECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimizle Birlikte Daha Yeşil Türkiye Buluşması" programında konuştu

.Erdoğan, 'Sincar'da 38 PKK'lıyı etkisiz hale getirdik. Devam ederse daha ileri gideriz. Şu anda Mehmedimiz gereğini yapıyor. İhtiyaç olursa önce ben ondan sonra milletim hep beraber gideceğiz' dedi. Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

“SİNCAR'DA İHTİYAÇ OLURSA ÖNCE BEN GİDECEĞİM”

“PKK rahat durmuyor. Bu sefer Irak’ta başladılar. Eğer Irak merkezi yönetimi PKK’yı temizlemezse, Sincar’da onları biz temizleriz. 2 gün içinde Sincar’da 38 PKK’lıyı etkisiz hale getirdik. Devam ederse daha ileri gideriz. Şu anda Mehmedimiz gereğini yapıyor. İhtiyaç olursa önce ben ondan sonra milletim hep beraber gideceğiz.”

“ÖSO KARDEŞLERİMİZ”

“Oranın kontrolünü, yönetimini kontrolümüz altına alıyoruz. Çok çektiler, bir an önce onları oradan kurtarmamız lazım. Kahraman askerlerimiz, polislerimiz, jandarmamız, her biri arslan parçası olan ÖSO kardeşlerimiz terör örgütünü paçavraya çevirerek yollarına devam ediyorlar. En başından beri kimin ne dediği, ne yaptığı belli değildi. Şimdi hepten dağılmış durumdalar.”

Kaynak: Sözcü

☆☆☆

İYİ PARTİ NOKTAYI KOYDU: "UTANÇ VERİCİ"


İYİ PARTİ: BU ATAMA UTANÇ VERİCİ

Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün kızı Gonca Hatinoğlu'nun tepki toplayan atamasına dikkat çeken İYİ Parti Sözcüsü Çıray, "Yargı kurumunun adeta İsviçre çakısı durumuna düşürüldüğünü gösteren utanç verici bir skandaldır"
dedi.

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreninde, yargı mensuplarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ayakta alkışlamasını da eleştiren Çıray, şu görüşleri ileri sürdü:

“YARGI MENSUPLARININ AYAĞA KALKMASI”


"Bu durum bize, Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarlarının, çok eleştirdikleri 28 Şubatçılardan hiçbir farklarının olmadığını ortaya koydu. Saraya davet edilen hakim ve savcıların ayakta alkışladıkları sırada verdikleri görüntü, 28 Şubat brifinglerinden hiç de farklı değildi.”

"YARGI KURUMU İSVİÇRE ÇAKISI DURUMUNA DÜŞÜRÜLDÜ"

“Diğer yandan Sayın Erdoğan'a yakınlığıyla bilinen Danıştay Başkanı Sayın Zerrin Güngör'ün kızı Gonca Hatinoğlu'nun, saraydaki kura çekiminin üzerinden 24 saat dahi geçmeden, atandığı Elazığ Hakimliğinden, bir mazeret kararnamesiyle Yargıtay Tetkik Hakimliğine atanmış olması, yargı kurumunun adeta İsviçre çakısı durumuna düşürüldüğünü gösteren utanç verici bir skandaldır."

Kaynak: Yeniçağ

http://bilgeturkhaber.com/iyi-parti-noktayi-koydu-utanc-verici


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Pekşen'den Erdoğan'a çok sert tepki! S.ks köleliği şeriata uygun” Emeklilerin Ocak Ayı Zammı Belli Olmaya Başladı! İşte 2019'da Emekli Maaşları FETÖ ablası itiraf etti: Gece yarısı kaldırıp zorla… Yandaş medya haberi biz oldugu gibi size aktarıyoruz yorum sizin