Anasayfa
28 Mart 2018 ( 611 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. SAADET PARTİSİ'NDEN SOSYAL MEDYA ÇAĞRISI!..

Karamollaoğlu: “Medya padişahınsa sosyal medya bizimdir”

Temel Karamollaoğlu, haftalık olağan basın toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin Genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Karamollaoğlu, iktidarın politikalarını sert bir dille eleştirerek, bir an önce hatadan dönülmesi

çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘Güneydoğu'da oylarımız katlanacak' açıklamalarına Karamollaoğlu şöyle cevap verdi:

“ÜMİT, AÇ TAVUĞUN İDEALİDİR!”

“Ümit aç tavuğun idealidir. Her zaman ümitvar olacaksınız. Ama bunu sık sık tekrarlamaları orda bir soru işaretinin olduğunu delildir diye düşünüyorum.”

Son günlerde medyada Fatih Erbakan'ın AKP-MHP ittifakı'na dahil olacağı yönündeki bir soruya ise Karamollaoğlu;

“UMARIM ERBAKAN HOCAMIZIN AİLESİ YANLIŞA DÜŞMEZ”

“Böyle bir yanlışa düşmezler diye ümit ediyorum. Ama herkesin iradesi var. Erbakan hocamız bu partinin genel başkanı olarak vefat etti. Ailesi de bunu dikkate alır diye düşünüyorum” dedi.

Doğan Medya Grubu'nun el değiştirmesine ilişkin de konuşan Karamollaoğlu şunları kaydetti:

“MEDYA PADİŞAHINSA SOSYAL MEDYA BİZİMDİR”


“2017 yılına gelindiğinde 155'inci sıraya geriledi. 2018'de, bu satışla birlikte şüphesiz ki bu sıralama çok daha kötüleşecektir. Eğer bu satış iddia edildiği gibi, iktidarın talimat ve baskısıyla gerçekleştiyse bize göre bunun tek bir anlamı vardır: ‘AK Parti 2019 seçimleri öncesi en büyük yatırımını yapmış demektir! 

'Ama kimse bu tabloya bakarak ümidini kaybetmesin. Karamsarlığa düşmesin. Medya padişahınsa, sosyal medya bizimdir. Hakikat, baskı ve ambargo ile gizlenemez.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEYİN GÖÇÜ RAKAMLARI AÇIKLANDI... DURUM CAN SIKICI!. Taciz üstüne taciz, sonuç bu!.. Trump'tan'Türkiye' hamlesi! Hanefi Avcı’dan sık sık “Dış güçler” diyen Erdoğan’a tarihi ayar Murat Bardakçı: "Sevr antlaşması ile ilğili açıklamalar yaptı bu açıklamalar birilerini çok kızdıracak