Anasayfa
06 Şubat 2018 ( 927 izlenme )
Reklamlar

Genç kadın öğretmenden skandal taciz! Öğrencisine aşık oldu…

ABD’de öğretmenlik yapan 22 yaşındaki kadının liseye giden öğrencisi ile aşk yaşadığı ve ikilinin öğretmenin evinde beş defa ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Skandalın açığa çıkmasının ardından kadın öğretmen görevinden uzaklaştırıldı.

ABD’nin Connecticut eyaletinde görev yapan 22 yaşındaki öğretmen Tayler Boncal’ın, ismi açıklanmayan 18 yaşındaki öğrencisi ile aşk yaşadığı ve ikilinin beş defa cinsel ilişkiye girdiği açıklandı.

AİLENİN DESTEKLEMESİ ŞAŞIRTTI

25 Aralık günü ilk defa birlikte oldukları ortaya çıkan çiftin görüşmeden önce iki hafta boyunca mesajlaştığı ve öğretmenin öğrencisine cinsel içerikli mesajlar attığı öğrenildi. 18 Ocak’ta sorgusu yapılan Tayler Boncal, suçlamaları kabul etti ve öğrencisine aşık olduğunu söyledi. Öğrenci çocuğun ailesinin ilişkiyi desteklemesi ise şaşkınlığa neden oldu. Bu sayede öğretmenin hapis cezası almaktan kurtulabileceği ifade edildi.

5 KEZ CİNSEL İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Öğrencisine cep telefonu numarasını sorup daha sonra ona mesajlar atmaya başlayan kadın amacına ulaştı ve çift öğretmenin evinde farklı zamanlarda 5 defa birlikte oldu. İkili kısa sürede yakalanırken, öğretmenin çocuğun ailesine birbirlerine aşık olduklarını söyleyerek şikayette bulunmamaları için yalvardığı öğrenildi.

OKULDAN ATILDI

Çocuğun ailesi ilişkiye destek verdiği halde okul Müdürü Julio Duarte, kadın öğretmenin görevine son verdi.


●●●●●●●●●


Hem annesiyle hem kızıyla ilişkiye girdi, doğan çocuğu öldürttüBursa’nın Gemlik ilçesinde evlilik dışı dünyaya gelen bebeğin boğularak öldürülmesine ilişkin davada ortaya çıkan ifadeler kan dondurdu.

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde, kızının girdiği ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeği boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan N.G., bebeğin babası olduğu iddia edilen polis memuru M.Ç. ile bebeğin annesi F.D.’ye Bursa 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce verilen ağırlaştırılmış ömür boyu hapis ve F.D.’nin babası S.G.’ye verilen 5 yıl hapis cezaların Yargıtay’da usulden bozulmasının ardından yargılanmalarına devam edildi. Kararın bozulmasının ardından 5.’nci defa hakim önüne çıkan polis memuru M.Ç. iddiaları kabul etmedi.

HEM KIZIYLA HEM KENDİSİYLE İLİŞKİYE GİRDİ

Gemlik’in Şahinyurdu Köyü’nde oturan F.D., 2013 yılında Orhangazi İlçesi’ndeki özel bir hastanede erkek bebek dünyaya getirdi. Aynı yılın Haziran ayında aileye telefon açıp aşı vurulması için bebeğin sağlık ocağına getirilmesini isteyen sağlık görevlileri, çelişkili ifadelerden şüphelenince, polisi bilgilendirdi. Polis, 21 yaşındaki F.D. ile annesi 40 yaşındaki N.G. ve babası 45 yaşındaki S.G.’yi gözaltına aldı. N.G., kızının dünyaya getirdiği çocuğunun babasının, kendisiyle de ilişkiye giren Bursa Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru 38 yaşındaki M.Ç. olduğunu iddia etti.

“SİLAHLA TEHDİT EDİP BOĞDURDU”

N.G., doğumdan hemen sonra, kucağındaki bebekle buluştuğu M.Ç.’nin silahla kendisini tehdit edip bebeği boğdurduğunu, ardından cesedini evlerinin bahçesine gömdüklerini, kızını bir süre sonra başkasıyla evlendirdiğini söyledi. Bu ifadeden sonra gözaltına alınan polis memuru ile diğer 3 sanık tutuklandı. Bursa 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan dava devam ederken N.G. dışındaki 3 sanık tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Yapılan DNA testinde bebeğin annesinin F.D., babasının ise M.Ç. olduğu ortaya çıktı. Mahkemede, suçu sabit görülen F.D. ile M.Ç. ve N.G.’ye ‘Kasten adam öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis, S.G.’ye ise ‘suç kanıtlarını karartma’ suçundan 5 yıl hapis cezası verdi.

İDDİALARI KABUL ETMEDİ

Yargıtay, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na tebligat yapılmadığı için bozduğu davayı usulden bozulmasının ardından görülen beşinci celseye tutuklu sanıklar N.G.,M.Ç., tutuksuz yargılanan F.D. ve babası S.G. hazır bulundu. Mahkemede yeniden ifade veren polis memuru M.Ç., eski savunmalarını tekrarlayarak, “Olay tarihinde savcıya F.D., babasının kim olduğunu bilmiyorum yönünde ifade vermiştir. Daha sonra benim adımı vermiştir. Doğumdan ve çocuğun öldürülme olayından haberim yoktur. Ölen çocuğunda benim olduğu yönündeki iddiaları da kabul etmiyorum. Haksız yere cezaevindeyim, tahliyemi istiyorum “ dedi.

“ANNEM BEBEĞİ YUVAYA TESLİM EDECEĞİNİ SÖYLEDİ”

Duruşmada söz alan F.D. ise, “Orhangazi’de doğum yaptıktan sonra annem, ben ve bebek taksi ile Gemlik ilçesine geldik. Annem bebeği yuvaya teslim edeceğim diyerek, beni zorla bir taksiye bindirip köye gönderdi. Olay tarihinde M.Ç. birden fazla telefon kullanıyordu. Hangisinden arayıp görüşme yaptığımızı anımsayamıyorum” dedi.

BİRDEN FAZLA CEP TELEFONU İNCELENECEK

Cumhuriyet savcısı, tutuklu sanık polis memuru M.Ç.’nin tahliyesini, N.G.’nin tutukluluk halinin devamına karar verilmesini istedi. Mahkeme heyeti, kısa bir aradan sonra N.G.’nin tutukluluk halin devamına, M.Ç.’nin ise oy çocukluğu ile tutukluluk halinin devamına, duruşmada F.D. tarafından M.Ç.’nin birden fazla cep telefon numarasının bulunduğunu söylemesi nedeniyle araştırılmasına karar verilerek duruşma ileri bir tarihe ertelendi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deneyimli çalışana 7 bin lira ek kazanç Rezaletin bu kadarı da olmaz… Bir kadın Adana’dan otobüse binmiş İstanbul’a gidiyormuş. Çok susayınca muavini çağırıp su istemiş. Erdoğan'ın kampanyasını yürüten ANDY-AR'dan bomba anket! Ak Parti’ye soğuk duş