Anasayfa
21 Ağustos 2018 ( 5143 izlenme )
Reklamlar

Genç Kızın Anlattıkları d-eh-şe-te Düşürdü

Genç Kızın Anlattıkları D-e-hşete Düşürdü. B-akireyim Yapamam Genç kızın anlattıkları dehşete düşürdü! ‘B-akireyim, yapamam… ‘Sivas’ta bir lisenin hemşirelik bölümünden mezun olan 20 yaşındaki H.Y. adlı genç kız, hayatının baharında f-uhuş zorbalarının ağına düştü. Kazandığı üniversiteye maddi nedenlerden gidemeyince
kazandığı üniversiteye maddi nedenlerden gidemeyince bir AVM’de işe başlayan H.Y., bir arkadaşı aracılığıyla Y.A. adlı kadınla tanıştı. Kendisine kol kanat geren kadının evinde kalması yönündeki davetini kabul etti ancak bir süre sonra ‘bu eve katkın olmalı’ bahanesiyle f-uhuş yapması yönünde baskıyla karşılaştı. B-akire olduğunu ve bu teklifi asla kabul etmeyeceğini söylemesine rağmen kendisi adına açılan sahte sosyal medya hesaplarındaki cinsel içerikli konuşmaları bahane edilerek tehdit edildi.

H.Y., “Çok çaresizdim, elimden bir şey gelmiyordu. Eve gelenlerle birliktelik yaşamadım ancak alkol alıp bana dokunuyorlar, karşılığında Y.A.’ya paralar veriyorlardı” dedi. H.Y. şöyle devam etti: “Kaçıp ailemin yanına sığındım. Ancak eve gelen adamlarla çıplak halde çekilmiş fotoğraflarımla beni tehdit etti. Yeniden yanına gittim. Beni tatile götüreceğini söyleyip, Balıkesir’deki C.İ.’nin yanına gönderdi. C.İ. bana t-ecavüz etti.Şikayetçi oldum. C.İ. beni bulup öldürmekle tehdit etti.
Y.A. aracılığı ile C.İ. beni başka birine satmaya çalıştı.4 bin lira karşılığında 50-60 yaşında bir adama beni pazarladılar. C.İ. hakkında benden uzaklaştırma kararı çıkarıldı, buna rağmen karakolun arkasında yakalayıp darp etti. Hayatım mahvoldu. Küçük yaşta kızları birilerine pazarlıyorlar. C.İ. gözaltına alındı. Y.A. ise hala aranıyor.”Kaynak: Sabah !

4 bin lira karşılığında 50-60 yaşında bir adama beni pazarladılar. C.İ. hakkında benden uzaklaştırma kararı çıkarıldı, buna rağmen karakolun arkasında yakalayıp darp etti. Hayatım mahvoldu. Küçük yaşta kızları birilerine pazarlıyorlar. C.İ. gözaltına alındı. Y.A. ise hala aranıyor.”,
Kaynak: Sabah

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sınırımızda kıyamet kopmak üzere! Krizin Sebebi Rant...' Ahmet Hakan: Papazın serbest kalma ihtimali yüzde 63 ALMAN MEDYASINDA AKP'Lİ VEKİLE AĞIR SUÇLAMA!..