Anasayfa
26 Temmuz 2018 ( 313 izlenme )
Reklamlar

Gittikleri Evde Yaptıkları Şey!

Gittikleri Evde Yaptıkları Şey!19 yaşındaki Sibel H. ile dayısı 40 yaşındaki Alaattin K. gittikleri evin lambalarını yaktılar....2 gün boyunca ışıklar sönmedi...Komşular fark etti...Eve girdiklerinde gördükleri manzara dehşetti..Hemde sebebi öyle inanılmaz birşey ki! Yazık yaa, bu kadar şey için yaptıklarına bakın! Geçen Pazar günü, Karabük Mahallesi Kardeş Sokak’ta yaşayan emekli terzi Recep Serdar’ın yalnız yaşadığı evinin ışıklarının iki gündür yandığını fark eden komşuları, yakınlarına haber verdi. Gelen


Serdar’ın ismi öğrenilemeyen torunu, kapıyı açan olmayınca yedek anahtarla içeriye girdi, dedesini kanlar içinde salonda yerde yatarken buldu. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekibi, Recep Serdarın boynuna ve karnına aldığı bıçak darbeleriyle yaşamını yitirdiğini belirledi. Evde yapılan incelemede, herhangi bir şeyin çalınmadığı tespit edildi.


Polis ekiplerinin yaptığı araştırmada Recep Serdar’ın evine en son Sibel H. ile dayısı Alaattin K.’nın geldiği saptandı. Yapılan çalışmalar sonucu Sibel H. merkeze bağlı Cumayanı Köyü’nde gözaltına alındı.
Emniyete götürülen Sibel H., ifadesinde cinayeti itiraf etti. Sibel H., temizlik için gittikleri evde dayısı Alaattin K.’nın Recep Serdar’ın cüzdanından bir miktar para çaldığını, yaşlı adamın da fark edince tartışma çıktığını söyledi. Sibel H., tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kendisinin de mutfaktan kaptığı bıçakla Recep Serdar’ı boynundan bıçakladığını ifade etti. Dayısı Alaattin K. da yere düşen yaşlı adamı, yanındaki bıçakla boynundan ve karnından bıçaklayarak öldürdüğünü, ardından da birlikte kanı temizlediklerini iddia etti.

Polis, Alaattin K.’nın cinayetin ardından karıştığı bir hırsızlık olayında ayağını kırdığını ve hastanede olduğunu tespit etti. Tedavisinin ardından Alaattin K. da gözaltına alındı.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen dayı- yeğen, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Adliyenin arka kapısından çıkarılan Alaattin K., gazetecilerin cinayeti niçin işledin sorusunu, ”Benim haberim yok. Ayağım ise gittiğim hırsızlık olayında oldu’ diye yanıtladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali Koç'tan MUHTEŞEM ÇIKIŞ!.. Kalp Krizi Belirtileri, Sebepleri ve Kriz Anında Yapılması Gerekenler Rahip bırakılmalı mı? anketi yapıldı! İşte sonuçlar. İltihaplı bademcikleri antibiyotik kullanmadan iyileştirmenin çok basit yolu!