Anasayfa
13 Ağustos 2018 ( 192 izlenme )
Reklamlar

GRAM ALTIN'IN SON DURUMU

GRAM ALTIN'IN SON DURUMU

Gram altın tüm zamanların zirvesindeSon zamanlarda dolar kurundan bulduğu destekle yükseliş eğiliminde hareket eden altının gram fiyatı 265,1 lira ile rekor kırdı- Altının gram fiyatı bu hafta, altının ons fiyatındaki değer kayıplarına karşın dolar kurundaki yükselişlerden bulduğu destekle alış ağırlıklı bir seyir izledi. Haftaya 198,2 lira seviyesinden başlayan gram altın, bu süreçte yükseliş eğilimini sürdürerek, 10 Ağustos Cuma günü 265,1 lira ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Bu haftayı 251 lira seviyesinden tamamlayan altının gram fiyatı yatırımcısına bu hafta yüzde 26,6, yıl başından bu yana ise yüzde 58,1 getiri sağladı. Aynı dönemde altının ons fiyatı ise yaklaşık yüzde 0,14 değer kaybetti. Değer kaybını üst üste 5 haftaya taşıyan altının ons fiyatı, haftayı 1.2011,8 dolardan tamamladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3. havalimanı mezarlık gibi... Hafriyat kamyonu şoförü anlattı: 400 işçinin ölümü gizlendi Yandaş yazardan skandal: Sapıkları deşifre edenler 28 Şubatçı! Erdoğan: Dün akşama kadar sabrettik! Bugün talimat verdim Sevgilisine üçlü ilişki teklif etti, kabul etmeyince sonu facia ile bitti