Anasayfa
13 Ağustos 2018 ( 197 izlenme )
Reklamlar

GRAM ALTIN'IN SON DURUMU

GRAM ALTIN'IN SON DURUMU

Gram altın tüm zamanların zirvesindeSon zamanlarda dolar kurundan bulduğu destekle yükseliş eğiliminde hareket eden altının gram fiyatı 265,1 lira ile rekor kırdı- Altının gram fiyatı bu hafta, altının ons fiyatındaki değer kayıplarına karşın dolar kurundaki yükselişlerden bulduğu destekle alış ağırlıklı bir seyir izledi. Haftaya 198,2 lira seviyesinden başlayan gram altın, bu süreçte yükseliş eğilimini sürdürerek, 10 Ağustos Cuma günü 265,1 lira ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Bu haftayı 251 lira seviyesinden tamamlayan altının gram fiyatı yatırımcısına bu hafta yüzde 26,6, yıl başından bu yana ise yüzde 58,1 getiri sağladı. Aynı dönemde altının ons fiyatı ise yaklaşık yüzde 0,14 değer kaybetti. Değer kaybını üst üste 5 haftaya taşıyan altının ons fiyatı, haftayı 1.2011,8 dolardan tamamladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte ‘yanlış anlaşılmanın’ perde arkası… Kansere Panzehir Olan 2 Besin! kanser hücrelerinde ne gibi etkiler gösteriyor? İbretlik bir öykü Sarı öküz ABD'den flaş Hakan Atilla hamlesi: Pensilvanya'ya nakledildi