Anasayfa
26 Temmuz 2018 ( 360 izlenme )
Reklamlar

GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ..

Başkent'te yaşanan d-ehşet gündeme bomba gibi düştü. 35 yaşında ve üç çocuk annesi kadına ev hapsi, i-şkence, d-arp ile kabusu yaşatan 39 yaşındaki eski koca tutuklandı. C-ani kocanın mahkemedeki savunması ise herkesi hayrete düşürdü.

Başkent'te kan donduran eski koca dehşeti! Ev hapsi, işkence, darp...

Olayı reddeden ve 'Ben yapmadım' diyen c-ani koca: 'Evdeki maşayı ocakta kızdırdım ve bu maşa ile kendisini cezalandırmasını istedim. O da kızgın haldeki maşa ile kendisini yaktı. Serbest bırakılmayı talep ederim' ifadelerini kullandı. Eski kocasından 2017 yılında boşanan Gül K., çocuklarının ve ailesinin ısrarı ile yeniden kocası İlhami K. ile nikahsız yaşamaya başladı. Ancak eski koca Gül K.’yı işe göndermedi, evden çıkmasına da izin vermedi. İ-ŞKE-NCE ETTİ..Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre, bununla da yetinmeyen eski koca kendisini aldattığı iddiası ile Gül K.’yı d-arp etmeye başladı. ancak z-anlı darp etmeye devam etti. Gül k.’yı yatağa bağlayan İlhami K. akılalmaz bir i-şk-ence yöntemine başvurdu. O sırada yaşları 5 ila 15 arasında değişen üç çocuk da evdeydi. annelerinin bağrışlarını duyunca yatak odasının kapısına geldiler. Ancak İlhami K. onları ‘bir şey yok çocuklar anneniz ile şakalaşıyoruz” diyerek uzaklaştırdı “BENİ MAŞA İLE DAĞLADI” Gül K., ifadesinde bu anları özetle şöyle anlattı:

Başkent'te kan donduran eski koca dehşeti! Ev hapsi, işkence, darp.. ile ilgili görsel sonucu

“Birlikte yaşamaya başladıktan iki hafta sonra beni işe göndermemeye başladı. ondan ayrı olduğum dönemde başka erkeklerle birlikte olduğumu iddia ederek, beni sürekli d-arp etti. evden çıkmama izin vermedi.. Bir süre böyle devam ettikten sonra yine beni ağır şekilde d-arp etti. O gün çok kötü oldum, dışarı çıkamadım, bir gün sonra toparlanınca evden kaçıp annemlere gittim. D-arp raporu aldım, suç duyurusunda bulundum. Ancak aradan birkaç gün geçtikten sonra ailem ve çocuklarım için şikayetimden vazgeçip tekrar eve döndüm. Birkaç gün sonra beni yine dövdü, ellerimden ve ayaklarımdan yatağa bağladı. Ocakta kızdırdığı maşa ile vücudumun farklı noktalarını dağladı. Bu durum 3-4 gün devam etti. Sesimin çıkmaması için ağzıma çorap sıkıştırdı ve hırka ile ağzımı bağladı. Bu haldeyken bana t-ecavüz etti. Bir fırsatını bulup kaçtım…İlhami’nin benden uzaklaştırılmasını talep ediyorum. beni darp eden, yakan, bana karşı hakaret ve tehditte bulunan eski kocamdan şikayetçiyim…” PİŞKİN SAVUNMA

Gül K.’nın ihbarının ardından g-özaltına alınan şüpheli İlhami K., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ankara Adliyesi’ne sevk edildi. Zanlı yaptığı savunma ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti. O ifade şöyle: “Yaralama eylemlerini ben yapmadım. eşimin evliyken başkaları ile birlikte olduğunu öğrendim. bu nedenle tartıştık. Beni a-ldattığını ailesine söyleyeceğimi belirttim. Evdeki maşayı ocakta kızdırdım ve bu maşa ile kendisini cezalandırmasını istedim. O da kızgın haldeki maşa ile kendisini yaktı. Serbest bırakılmayı talep ederim. ” TUTUKLANDI

Ancak zanlının bu savunmasına itibar edilmedi. Maşayı silah olarak değerlendiren Ankara 1. Sulh Ceza Hakimi Sezer Söylemez zanlının “s-ilahla yaralama” suçundan tutuklanmasına karar verdi. Zanlı, tutuklanarak Sincan Cezaevi’ne konuldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü sovmenden kötü haber Gülse Birselden okkalı kapak Akitçilere ÜNLÜ SANATÇIYA ERDOĞAN'AHAKARETTEN 10 AY HAPİS CEZASI ŞAŞIRTICI İDDİA!.. ELEKTRİĞE BÜYÜK ZAM!..