Anasayfa
15 Ekim 2018 ( 2142 izlenme )
Reklamlar

HAİNLİKTE SINIR TANIMIYORLAR! BAŞIMA GELMEZ DEMEYİN! BİLGİLENİP UYARIN

Tekirdağ bölgesinde işinden çıkıp, otobüsle evine gitmekte olan genç bir bayanın telefonu çalmış.

Genç bayan telefonunu açmış. Arka fonda telsiz sesleri duyuluyormuş.

Telefona çıkan bir erkek, emniyetten aradığını söylemiş “Bulunduğunuz yeri hemen bildirin. Size soracaklarımız var. Bulunduğunuz yere gelip, sizi alacağız” demiş.

Genç bayan, bulunduğu otobüsün içinde çok tedirgin olmuş, panik yapmış.
Telefondaki şahsa, “Otobüsteyim, evime gidiyorum” demiş.

telefon dolandırıcıları ulusalpost ile ilgili görsel sonucu

Kendisini polis olarak tanıtan şahıs, “Hemen otobüsten in, bulunduğun yeri bize bildir. Gelip alacağız” diye ısrar etmiş.

Otobüste bulunan ve konuşmaya tanık olan yaşlı bir adam , “Kızım, sen araçtan inme. En yakın polis karakoluna git, durumunu anlat. Gerekirse gelip seni karakoldan alsınlar” diye akıl vermiş.

Telefondaki uyarı üzerine araçtan inmeye hazırlanan genç bayan, bu tavsiyeye uymuş. Önce nişanlısını bulup aramış, sonra nişanlısı ile birlikte karakola gidip, durumunu anlatmış.

Karakolda görevli polisler, genç bayanı arayanların “Organ mafyası” Üyesi olduklarını bu kişilerin Bulgaristan’dan geldiklerini, rastgele telefon numaraları çevirip, insanları ağlarına düşürmeye çalıştıklarını anlatmış.

Cep telefonundan tanımadığınız insanlar sizi arayıp, yönlendirmeye kalkışırsa, çok dikkatli olun.
 
Başkalarını da uyarmak için paylaşın…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Liseli kızın yaptığı şey şoke etti, Film izlerken erkek arkadaşımla birlikte oldum AKP'li Vekilin Sözleri Pes Dedirtti! SURİYE AÇIKLADI... TSK BOMBALIYOR!.. Rambo gibi hatun