HANEFİ AVCI KONUŞTU!! AKP VE SARAY TOZ DUMAN ŞOK İDDIA...

15626 izlenme11 Kasım 2018
Reklamlar

Hanefi Avcı: Rüşvet ile serbest kalanlar var


Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, AKP'li Şamil Tayyar'ın "parayı veren eserbest kalıyor" şeklindeki rüşvet iddialarına destek verdi.


Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı.

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın, "FETÖ borsası var, parayı veren FETÖ'den serbest kalıyor" şeklindeki iddialarını cevaplayan Hanefi Avcı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Avcı, yargıda rüşvet karşılığı serbest kalanların olduğunu söyleyerek, bunun giderek yaygınlaştığının altınız çizdi. Avcı, "Çok araştırmaya gerek yok yargıya gidin düzgün insanlara sorun söylerler, avukatlar söylerler, hiçkimse söylemiyorsa bana gelin ben söyleyeyim" diye konuştu.


Avcı, yargıdaki rüşvet karşılığı serbest kalan FETÖ şüphelileriyle ilgili şu uyarıları yaptı:

"Türkiye genelinde korkunç rüşvet iddiaları var. Bu, iddiaları aşan şekildedir. Böyle ortamlar bunu tetikler, siz olağanüstü yetkiler verip, kimsenin itiraz edemeyeceği görevler ortaya çıkarırsanız kötüye kullanılır. Her türlü yolsuzluk olabilir. Bu iddiaların üzerine ciddiyetle gidilmesi gerekir.

FETÖ diye yapılan bir hukuksuzluk varki, insanlar ben kendimi anlatamam para vereyim kurtulayım diyor. FETÖ ile yargılanmaya kalkarsanız karambole gidebilirsiniz. Bunu da herkes kullanmaya kalkıyor. Şuanda İstanbul'da dolaşsanız, yargı mensupları ile de konuşsanız her yerde rüşvet iddiası var. Rüşvet iddiaları çok yaygın. Var bir gerçek, hiç tereddüt yok. Rüşvet ile serbest kalanlar var, yaygınlaşıyor. Çok net.

Şuanda müdahil olunması gerekiyor. Bu konuda çok fazla iddia var. Çok araştırmaya gerek yok yargıya gidin düzgün insanlara sorun söylerler, avukatlar söylerler, hiç kimse söylemiyorsa bana gelin ben söyleyeyim. Bu çok daha batağa doğru gidiyor, artıyor çünkü ilgili makamlar bu konuda hassasiyet göstermiyor."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Güvenliğiniz İçin Facebook Hesabınızdan Acilen Silmeniz Gereken 12 Şey Doğu Perinçek bu sözlerle duyurdu: gündemi belirleyecek haberi veriyorum Sok iddia Erdogana idam tehdidi .. büyük küstahlık.... Erdoğan'a yerli silah projesi sunumu yapacak Türk mühendise siber suikast mı yapıldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yandaşlardan iddia edildi HAYRUNNİSA GÜL'DEN ŞOK EDEN SÖZLER