Anasayfa
05 Ağustos 2018 ( 727 izlenme )
Reklamlar

Haydar Dümen’e sorulmuş en acayip 10 acayip saç yolduran soru

0.Hangi saatte ilişkiye girsek oğlumuz olur?

25 yaşında kadınım. 3 kızım var. Acaba hangi saatte ilişkiye girsek oğlumuz olur?
Haydar Dümen: Değerli okurum, sabah saatleri cin saatlerdir. Uykudan uyanmış, enerji bedene depolanmış, spermlere haber yollanmış. O saatte yapılacak çocuk cin erkek olur. Akşam yatsıyla, gece yarısı arasında kadın yorgun ve nazlı, iş için sazlı niyazlı beklentiler içinde… O saatte yapılacak ilişkide çocuk kız olur. Yahu, aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Bu işin bir de genetik tarafı var. Onu hiç mi düşünmediniz?

Ne güzel demiş Haydar abimiz. Ben olsam “Her gece 04.00-06.00 yapın gençler.” der geçerdim. Gecenin bir yarısı uyanmak zorunda kalırlardı.

9. HAPI BEN YUTSAM OLUR MU?
Kız arkadaşım doğum kontrol hapı kullanmak istemiyor. Ben de prezervatiften sıkıldım. Acaba doğum kontrol hapını ben içsem işe yarar mı?


Haydar Dümen: İsyankarlar. Ne demek hamilelik riski? Şu anda ülkenin bir numaralı reisi “Çocuk yapın” diyor. Üçüyle bile yetinmiyor. Siz niye varsınız? Çocuk yapıp üreyeceksiniz, ülkeyi koruyacak ve seveceksiniz. Sen hapı yutmak istiyorsun. Bir bakıma zaten yutmuşsun. Sevgilin doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorsa, vardır bir düşüncesi. Bu düşüncenin bilmecesi seni kendine bağlamak, “Bak gebe bıraktın” diye oturup dizinde ağlamak, olayı nikah dairesinde noktalamak. Sana gelince; tercih senin. Ya prezervatif ya çocuk?

8. GENELEVDEKİ KADINLAR HAMİLE KALIR MI?

Genelevlere gitsem sorun olur mu? Oradaki kızlar hamile kalırsa ne yapacağım?


Haydar Dümen: Yeğenim, işte bu olmadı. Genelevdeki kadınların gözleri yolda kaldı. Hepsi de senin için hayallere daldı. Şanslarının sende açılmasına dua ediyorlar. Eğer gitmezsen grev yapacaklarmış. Kapılarına da ‘6 ay kapalı’ pankartı asacaklarmış.

Git oğlum git de kurtar ülkeyi. Oradaki kızlar da kimler ki? Haa! Boş bulundun, kadınları kız niyetine gördün. Olabilir, gençlik hali. Bir de baktın ki 9 ay 10 gün sonra aynı günde aynı saatte 7 çocuk. 4’ü kız, 3’ü erkek. İşte nüfus patladı. Türkiye ekonomik açıdan rahatladı!

7. ARKADAŞIM DİKİŞ BİLİYOR. KIZLIK ZARIMI DİKEBİLİR Mİ?

17 yaşında bir kızım. Eski nişanlımla 6 kez ilişkiye girdik ama ayrıldık. Şimdi kısmetim çıktı, evleneceğim ama kız değilim. Acaba kızlık zarımı evde dikebilir miyiz? Biçki dikiş kursuna giden bir arkadaşım var. Bana “Haydar Hoca tarif etsin, ben dikerim” dedi. Ne olur yardım edin.Haydar Dümen:Her şey olur yavrum, bu dünyada olmaz, olmaz. Öyle şeyler olur ki adama yuttururlar! Zamanı gelince de yutturduklarını kustururlar. Kalleş dünya diye bir isim takmışlar. Kendi suçlarını da onun üzerine atmışlar. Siz iyi bir yoldasınız. Zarını diktirecekler sıraya girsin, herkes bedelini ödesin. Altı kerelik olay bir çizikle silinsin. Ben bilmem. Sordun da söylüyorum.

Dikecek makineyi ve ustayı keşfederseniz neden olmasın, neden keseler dolmasın? Kızım, yalnız ufak bir engel olabilir. Makine bu ya, o sırada kazara bir başkasının eline düşer, o diki verirse işte buna karışmam, böyle kirli işlere de bulaşmam.

Ben olsam “Diksin ama sağlam diksin. Düğünde göbek atarken sökülmesin aman ha!” derdim.

6. VAJİNAMI DETERJANLA YIKADIM, NAMUSUM TEMİZLENDİ Mİ ?20 yaşındayım. Bir süredir birlikte olduğum erkek arkadaşım bana zorla sahip oldu. Kendimi çok kirli hissettim ve eve gelince deterjanla vajinamı yıkadım, ovdum. Çok canım yandı. Namusum temizlenmiş midir, mikroplar ölmüş müdür?

Şimdi deterjan var, deterjan var. Markası önemli.

5. SEVGİLİMLE SANAL SEKS YAPTIK. HAMİLE KALIR MI?2 ay önce kız arkadaşımla web cam aracılığı ile sanal seks yaptık. Sonunda kendimi tutamadım, menilerim kameranın üstüne geldi. Sevgilim sanal ilişkiden sonra hamile kaldığını söyledi, ben de kendimden şüphelenmeye başladım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu çocuğun babası ben miyim?

Format atmayı denediler mi acaba? Keşke virüs programı falan kullansalarmış ya.

4. İLİŞKİYE GİRERKEN RENKLİ LENS TAKSAK ÇOCUĞUMUZ RENKLİ GÖZLÜ OLUR MU?

27 yaşındayım. Sevgilim ve ben kahverengi gözlüyüz. Sık sık ilişkiye giriyoruz. Çocuğumuzun renkli gözlü olmasını istiyoruz. İlişkiye girerken renkli lens taksak çocuğumuzun gözleri renkli olur mu?Haydar Dümen: Dan dan dan çekilin yoldan. Hızla giderken trafik polisine yakalandım. Polis “Hocam, hadi hızına bir şey demeyelim ama yarı çıplaksın” deyince, ona da “Sen hamamdan fırlayan Arşimed’i biliyor musun?” diyerek gaza bastım.

Önce bankaya gittim, çektim paraları, doğru lenscilere, tümünü kapattım. 1-2 yıla kalmaz Abromoviç’in yatından daha büyüğünü çekeceğim Boğaz’a. Evet artık göz rengi tercihe bağlı!!! Değerli okurum, telif hakkı yüzde 10 sana vereceğim.

Gelelim soruna; bir göze yeşil, ötekine siyah, oldu Van kedisi. Eşinin gözüne bir sarı, ötekine mavi. Seninkisi siyah-yeşil. Doğacak çocuğun gözleri tıpkı ressam Picasso’nun tablosu. Renk renk gözler, gelsin dövizler…

İyi de ben de senin gibi hayal gördüysem ne ederim? Bunca lensin kavurmasını yapar yerim. Sana da bir tabak telif hakkı gönderirim. Eğer yemezsen kahverengi gözlü çocukların olsun diye dua ederim. Ne güzel yazmış Haydar abimiz…

3. SEVGİLİM HAVUZA BOŞALDI. HAVUZDAKİLER HAMİLE KALIR MI?Geçen ay erkek arkadaşımla tatile gittik. Sevgilim havuza boşaldı. Havuzda olan kadınların ve benim hamile kalma ihtimalimiz var mı? Adetim 15 gün gecikti. Teşekkür ederim.

Sendeki bu mantıkla sevgilinin hapsi boylaması gerekiyor zira havuzdaki kadınları rızası var mı? Öyle değil mi? Resmen toplu tecavüz.

2. SEVGİLİMİN BOŞALDIĞI YATAKTA YATTIM. HAMİLE KALIR MIYIM?

Sen kalmazsın, yatak kalır.

1. BAKİRE KIZDAN SÜT EMEN ÖLÜMSÜZ OLURMUŞ, DOĞRU MU?

Doğru. Hadi bul da iç.

https://storia.me/tr/@neleroluyor/haydar-dumen-e-sorulmus-4ljg80

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boynuna Sarılı Kırmızı Soğan ile Uyudu! Uyandığında Sonuçlarına Şok Oldu! Hüsnü Mahalli, ‘Daha neler neler olacak’ CIA'den Olay Türkiye Açıklamaları! Muharrem İnce’den o teşekküre sert sözler