Anasayfa
20 Ocak 2018 ( 1455 izlenme )
Reklamlar

Hem çok şifalı, hem de etkili. Ayrıca yapılışı da çok basit...

ÖKSÜRÜK KESİCİ, VÜCUDA ENERJİ VEREN BALLI LİMONLU ve ÇEŞİTLİ BAHARATLARIN KARIŞIMINDAN OLUŞAN MÜTHİŞ BİR KARIŞIM

Organik Günler – Hem çok şifalı, hem de etkili. Ayrıca yapılışı da çok basit. Malzemeleri limon, bal ve her evde kolaylıkla bulunan çeşitli baharatlardan oluşuyor.Enerji Veren, Öksürüğü Kesen Mucizevi Kür;

MALZEMELERİ ŞÖYLE: 1 kaşık doğal bal, yarım limon, 1 çay kaşığı zencefil, 1 çay kaşığı zerdeçal, 1 çay kaşığı kimyon, 1 cay kaşığı tarçın ve çok az karabiber.Zencefilin faydaları ile ilgili ayrıca bknz: Taze, Toz, Kök Zencefil Faydaları ve KullanımıKÜRÜN YAPILIŞI: Yukarıda belirtilen malzemelerin hepsini bir kasenin içerisinde karıştırarak, hazırlanan bu karışım gün içerisinde tüketilir. Öksürüğünüzü hemen geçirdiğini, vücudunuzdaki enerji artışını hemen hissedeceksiniz. kesinlikle herkese öneriyorum.Öksürüyorsanız, enerjiniz düşükse bu kürü mutlaka uygulayın, çok yararını göreceksiniz.

 Ayrıca öksürük problemine karşı bal ve zencefilden oluşan Gribe ve Nezleye Bal Zencefil Limon Kürü konulu makaleye göz atmanızı tavsiye ederim. Veya alternatif olarak yine öksürük tedavisinde Grip, Nezle, Öksürük için Bal Soğan Karışımı başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Sağlıcakla kalınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'de Trump anketi! İşte sonuç... Damata şok! Erdoğan Soylu tarafına geçti: o gidecek! ELEKTRİKTE AKLA ŞOK VURGUN!.. ÇOĞU KİŞİNİN HABERİ BİLE YOK!