Anasayfa
18 Ağustos 2018 ( 1856 izlenme )
Reklamlar

Her Sabah Sancı İle Uyanıyorum…

İngiltere’de yaşayan 26 yaşındaki Sarah Tetley kocası tarafından uykusunda tam 300 kez tecavüze uğradı.İngiltere’de yaşayan 26 yaşındaki Sarah Tetley, televizyonda korkunç bir itirafta bulundu. Tetley, kendisi uykudayken, kocasının tecavüzüne uğradığını, bununla yetinmeyen kocasının bu saldırıları videoya aldığını açıkladı.

Henüz 18 yaşındayken bir barda tanıştığı kendisinden 8 yaş büyük Charlie Tetley ile evlenen Sarah, rüya aşkı bulduğunu düşünüyordu.Ancak genç kadın büyük bir kabus yaşadı. Bir gece uyandığında kocasının kendisine tecavüz ettiğini ve bunu kameraya aldığını farkeden Sarah, kocası evden gittikten sonra polise başvurdu.

Charlie’nin bilgisayarına, video kaydedicisine ve Xbox konsoluna el konuldu ve polis bu cihazlarda genç kadına tecavüz görüntülerini içeren 300 video buldu. Tutuklanan Charlie 12 yıl hapse mahkum edilirken, ondan 4 yaşında bir kızı olan Sarah kocasından boşandığını açıkladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonlarca otomobil sahibini ilgilendiriyor! Hapis cezası verildi önemli uyarı İthalatta Sıra Çayda! Temizliğe gittiği evde defalarca ... 29 EKİM'E SALDIRAN YANDAŞA AHMET HAKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ